spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
fonas fonas fonas fonas fonas spacer
fonas fonas fonas fonas fonas spacer
fonas fonas spacer
spacer  spacer
spacer
 
iwablk

Naujienos,
parašytos pamokos:

Svetainė pradėta Lietuvos stojimo į Europos sąjungą išvakarėse, 2004-04-30, - tai buvo netikėta Arvydo Strauso dovana. Tačiau vieną dieną -  2010 m. liepos 1 d. mane apmokestino.

Parama svetainei SMS žinute
Parama rekomenduojant

- Parodyti arba paslėpti įžangą
- Parodyti arba paslėpti paskutines naujienas

2008-11-17. Kad mano tinklapis būtų aktyvesnis, pabandysiu karts nuo karto rodyti naujienas.

Šiuo metu pasiutusi mada - kurti turinio valdymo svetaines ir visi metasi į jas. Kuriu ir aš, - taip, jos dinamiškesnės, nei statinės svetainės. Ilgą laiką kūrusi tik statines HTML programavimo kalba svetaines, su gailesčiu turiu konstatuoti, kad dinamiškose svetainėse sunkiau išgauti gražų dizainą.

Šių naujienų įdėjimu, noriu įrodyti, kad ir HTML svetainės gali būti dinamiškos. Kiek man užteks noro ir išradingumo, dar nežinau... nes pastoviai turėčiau įdėti kažką naujo. Taigi, jei norite paskaityti, kas atsirado naujo, spauskite naujienų nuorodą aukščiau.

Išaugau iš to amžiaus, kad pasakočiau apie save. Tiesiog parodysiu savo darbus. O jų internete susikaupė jau nemažai.

Kuriu svetaines, pritaikau joms savo grafiką. Padedant Paint Shop Pro ir daugeliui Adobe paketo bei Corel Draw programų, paišau ne teptuku, bet  pelyte. Studijavau PSP  nuo 2000 m.  Dalyvaudavau ne vienoje interneto grafikos grupėse,  įkvėpimui pagavus, kartais rašydavau  pamokas, Flashui arba PSP.

Savarankiškai mokytis Fliash'o pradėjau 2003 m., vėliau sukūriau grupę AFFPG pradedantiesiems. Pirmoji sesija prasidėjo 2004 m. rugsėjo 27 d., per šešerius metus kursą baigė septynios grupės. Pamokos vyko anglų kalba. 2006 m. lapkričio 16 d. pradėjo dirbti  Flash'e pažengusiųjų grupė. Per ketverius metus baigė trys  nedidelės studentų grupės.

2006 m. įkurtas Savarankiškas mokymosi centras "Ausma", buvo įkurta ir Pakopinių stilių (CSS) grupė. 2007 metais parašiau savo pakopinių stilių pamokas anglų ir lietuvių kalbomis, nes pirmosios dvi grupės mokėsi iš svetimų pamokų.

Šiuo metu (2015 m.) daugiau užsiėmusi sukurtų svetainių administravimu ir genealoginių medžių kūrimu bei maketavimu, be to kelionių filmų montavimu

O šiame pirmame langelyje kairėje matomos reklaminės nuorodos į mano sukurtas svetaines. Tai tik maža jų dalelė. Jos keisis kiekvieną kartą atidarius tinklapį. kartą atidarius tinklapį.

pav

pav

pav

pav

pav

Reklaminės nuorodos

Mirksintis takelis

Įsivaizduojami pašto ženklai

Pikselinis piešimas

 
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
 

 

   
       
fonas fonas

 Atnaujinta:  2018.03.15 Psl. 1

fonas spacer
fonas fonas fonas spacer
fonas fonas spacer
fonas spacer