By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

alash an

Mokymasis flash'o

2003 m. sugalvojome su drauge Audrone mokytis pačios.. iš to paties interneto. Pamokų daug, ir lengvų, ir sunkių. Pradėjau ieškoti ir rinkti pradžių pradžią...Kad būtų lengviau mokytis sukūriau google grupę, mes buvome tik dviese.

Susipažinome su pradmenimis ir pakvietėme mokytis daugiau studentų. Taip 2004 m. rugsėjo mėnesį prasidėjo pirmosios pamokos, - pradėjome mokytis septyniese, o 2005 m. gegužės mėnesį baigėme penkiese 26 savaičių Flash'o pradmenų kursą. Dvi studentės iš Bulgarijos norėjo mokytis toliau, bet man dar buvo per anksti, - pažengusiųjų kursui reikėjo sudaryti programą, o prieš tai ir pačiai viską išbandyti.

Flash'o pradmenų programa buvo sudaryta, buvo tobulinama. Kartais numiršta kokios tai svetainės su pamokomis, o taip pat ir Flash'o programa tobulėja ir niekas nenori daryti pamokų, pritaikytų senai programai.
Tos pirmosios sesijos metu pradėjau rašyti lietuviškas pamokas. Ne dėl to, kad labai gerai mokėjau, o dėl to, kad pačiai geriau išsiaiškinti, o tuo pačiu ir kitiems pradedantiesiems padėti. Pamokas pradėjau dėti į savo tada naujai pradėtą svetainę.

2005-12-12 AFFPG1 (Ausma First Flash Project Group) baigė dar du studentai, o 2006 m. dar kiti...

2007-08-20,  iš viso yra baigę pilną kursą 13 studentų. Ne visi kantrai išlaiko 26 savaites, todėl turime panašų skaičių ir nebaigusių, metę per vidurį, arba net pačiame gale dėl rimtų priežasčių.

Kai baigėme pirmąją eksperimentinę Flash'o pradedančiųjų grupę, iš karto pradėjau rinkti pamokas pažengusiųjų grupei. Iš pradžių atrodė sunku, todėl rinkau, viską, kas tik įmanoma. Tuo tarpu baigę studentai laukė. Pririnkau virš 100 pamokų, jas išbandžiau, ne viskas išėjo.

2006 m. lapkričio 16 d. pradėjome pirmąją sesiją. Surinkau baigusius AFFPG1 studentus, jų buvo apie 10. Sesijos metu daugelis gerų studentų nubyrėjo, nes jie buvo ir tikri studentai (mokėsi universitetuose), kiti dar ir dirbo, todėl neturėjo laiko užsiimti Flash'u.

2007-07-31 baigėme dviese: aš ir Jeffas. Iš viso turėjome 115 pamokų per 30 savaičių. Nors ruošdama programą, aš išbandžiau visas pamokas, bet kurso metu dariau namų darbus kartu su studentais. Vėliau dėl kito užimtumo pritrūko laiko. Manau juos pratęsti su kita grupe. Kursas gal ir per ilgas, bet kai aš atsimenu, kad PSP grupėse mokėmės metų metais... na, aišku, svarbu norėti ir turėti laiko. O praktikos niekada nebus per daug.

2007-08-20. Mokėsi dar Nijolė (visai bebaigianti) ir neseniai pradėjęs Kastytis, kuris baigė AFFPG1 ir tęsia čia vienas savarankiškai.  Įdomu tai, kad ta pati Nijolė pas mus pasimokiusi, nuėjo dėstyti studentams, o vėliau net vadovėlį parašė.

Tai istorija, viskas buvo... panaikinau, visas pamokas internetiniuose puslapiuose. Flash programos tobulėjo, pamokos paseno, reikėjo jas atnaujinti...

  • Peržiūros: 1319

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas