Įdomybės

Apie kates

Friday 02 February 2018 - 19:45:10
arthierarchy.jpg

Katė dvi savaites praleido po automobilio dangčiu

Automechanikai iš Notingemo iš po automobilio dangčio ištraukė katę, kuri ten praleido dvi savaites, praneša „The Daily Mail". Katė Princesė buvo gyva, tačiau labai išsekusi, nes visą tą laiką turėjo apsieiti be maisto.

Princesė prapuolė gegužės 7 dieną. Ji palindo po BMV dangčiu ir įstrigo tarp automobilio detalių. Jai aplinkinių dėmesį pavyko atkreipti tik tuomet, kai pragraužė radiatoriaus žarną. Automobilio savininkė, pastebėjusi gedimą, nuvažiavo į automobilių servisą, kur ir buvo aptikta Princesė.

Anksčiau jau buvo žinoma apie kates, po automobilių dangčiais įveikusias didelius atstumus. Vasarį katinėlis šalia automobilio variklio iš Uchtos iki Syktyvkaro riedėjo net 300 kilometrų. JAV 2010 metais katinas po šeimininkės automobilio dangčiu nukeliavo iš vienos valstijos į kitą. 2006 metais Didžiosios Britanijos kačiukas šalia veikiančio motoro važiavo 300 kilometrų: vargšelis nudegė

Savaitė, 2013


Krasnojarske - kačių nuoma


Krasnojarsko gyventoja ėmėsi kačių nuomos, praneša Sib.fm. Šios iniciatyvos autorė tapo pagalbos benamiams gyvūnams visuomeninės organizacijos „Uodegėlės" narė Alena Temerova. Pasak moters, ji išplatino skelbimą apie gyvūnų nuomą Krasnojarsko forumuose.

Katės nuoma dviem valandoms kainuos 300 rublių. Alena pati ateis nurodytu adresu kartu su kate.

Dabar, gyvūnų mylėtojos teigimu, ji turi dvi kates, kurios dalyvaus projekte, - Mašką ir Klepą. Moteris augina iš viso aštuonias kates, tačiau ne visos jos yra pasiruošusios išvykoms ir vizitams j svetimus namus.

A.Temerova pareiškė, kad kačių nuoma skirta tiems, kurie dėl konkrečių aplinkybių negali laikyti gyvūnėlio namuose, taip pat ir tiems, kuriems reikalinga felinoterapija - gydymas (šiuo atveju - streso pašalinimas) pasitelkus kates.

Analogiška paslauga 2011 metais pradėta teikti Sankt Peterburge. Ten naujakuriams buvo pasiūlyta laikinai išsinuomoti kates, mat, pagal tradiciją, katė turi pirma įeiti j naujus namus.
0 Comments