Katės gydo šeimininkus

Gydo naminiai gyvuliai

Naminių gyvūnų šeimininkai tris kartus rečiau serga gripu, du kartus greičiau pasveiksta po sezoninių infekcijų ir gyvena vidutiniškai penkeriais metais ilgiau nei tie, kurie namuose apsieina be kačių ir šunų.

Kodėl taip yra? Mokslininkai mano, kad šunys ir ypač katės tarnauja žmonėms tarsi kamertonas, padedantis paduoti toną sveikatai. Visų gyvų būtybių sveikos ląstelės spinduliuoja 0,33 Hz dažnio elektromagnetines ir ultragarso bangas. O sergančios ląstelės pradeda „vei-dmainiaūti", pereidamos į „nesveikus" dažnius. Katės buvimas šalia priverčia organizmą tinkamai persitvarkyti dėl vadinamojo priverstinės sinchronizacijos fenomeno. Pažeistos gyvybinės veiklos ląstelės gaudo reikiamą ritmą ir įsitraukia į jį. Tai moksliškai patvirtintas faktas!

Pastaraisiais metais gydytojai susidomėjo zooterapijos galimybėmis. Paaiškėjo, kad žmonės, kurie mėgsta prižiūrėti gyvūnus, taip atsipalaiduoja ir įveikia įtampą bei nuovargį. Juk katės - unikalios neigiamos energijos sugertuvės. Tereikia besikankinančiam nuo streso ar galvos skausmo žmogui paglostyti ūsuotąjį ramintojėlį, ir nervinė įtampa sumažėja, o migrena kartais pradingsta be pėdsakų.

Ar pastebėjote? Kai skauda galvą, kailiniuota šildyklė susirango aplink ją tarsi kepurė. O kai skauda pilvą - atsigula ant jo ir pradeda murkti. Nevykite katės šalin - ji žino, ką daro! Katės neklysdamos pajunta skaudamą vietą ir stengiasi prie jos prisiglausti. Suradęs skaudamą kūno sritį, pūkuotasis gydytojas įsitaiso taip, kad nesukeltų pacientui nepatogumo, ir pradeda smarkiai burgzti. Štai šis infragarsas ypač gydo!

Jeigu katinėlis visą laiką stengiasi atsigulti į jūsų mėgstamą krėslą ar ropščiasi į jūsų lovą, pamėginkite baldus perstatyti į kitą vietą: ko gero, jie stovi netinkamoje vietoje - geopato-geninėje zonoje. Ūsuotieji ekstrasensai junta negatyvią energiją ir parodo šeimininkams jos šaltinį. Neatsitiktinai senovėje gyvavo paprotys į naują namą pirmiausia įleisti katę. Ten, kur ji atsiguldavo, lovos niekas niekada nestatydavo!

Aliejai mūsų sveikatai

Maistui naudojamas aliejus gali būti naudingas ir gydant įvairias ligas, nes bet kuriame aliejuje yra ne tik polinesodųjų riebalų rūgščių, bet ir daugybė vitaminų bei biologiškai aktyvių medžiagų.