Magiškos kačių savybės

Turbūt iš tiesų skiriasi namai, kuriuose gyvena kokių nors augintinių, nuo namų, kuriuose jų nėra. Šiomis dienomis žmonės renkasi ne tik kates, šunis, paukščius, žuvytes, graužikus, bet ir įvairius egzotiškus augintinius. Jų buvimas ir meilė pripildo visus namus ir, žinoma, veikia šeimininkus. Kodėl? Tiesiog gyvūnai yra kur kas arčiau gamtos, taigi ir energijos jie turi kur kas daugiau nei žmonės.

     Katės - nuo senu laikų visiems gerai žinomi gyvūnai, turintys magiškų galių. Tereikia prisiminti visus pasakojimus apie raganas bei juodas kates, ir pasidaro aišku, kad tai - tikrai nepaprastas augintinis, jos energija tokia stipri, kad apima visus namus, kuriuose gyvenama. Svarbu žinoti, kad katėms namai - tai šventovė, tad juos visada labai aktyviai saugos. Jeigu katės tikrai myli savo šeimininkus, skirs savo energiją jiems saugoti.

     Katės - seksualios ir pavydžios, tad jeigu nėra galimybių joms poruotis, gali imti pavydėti savo šeimininko. Tokiu atveju bet koks naujas žmogus bus sutinkamas kaip varžovas, ir jam gali būti iškrėsta piktų pokštų. Tad vienišam žmogui patartina rinktis savo lyties katę.

     Kaip žinoma, katės intuityviai jaučia vietą, kurioje yra problemų, todėl gali gydyti atsiguldamos būtent ten, kur šeimininkui kažkas negerai. Katės namuose sugeria neigiamą energiją, nes pastaroji joms reikalinga, todėl visada renkasi tas vietas, kur sklinda stipriausios negeros energijos srovės. Teigiama, kad į naują būstą pirmiausia reikia įleisti katę - ji išvalys namų energiją, susitars su namų dvasiomis. Beje, jeigu katė nueina į kokį nors namų kampą ir ten atidžiai stebi kažką, ko niekas nemato, taip ji greičiausiai tiria, ar kokia nors atklydusi anapusinio pasaulio būtybė neturi blogų ketinimų šituose namuose. Nereikėtų katėms leisti dažnai miegoti ant savo pagalvės. Šis įprotis šeimininkui gali liūdnai baigtis.

     Kadangi katės neabejotinai turi magiškų sugebėjimų, jas itin traukia žmonės, taip pat turintys šių savybių. Jeigu katė neina artyn prie kokio nors svečio, vadinasi, šio žmogaus nevertėtų ir į namus įsileisti - jis gali turėti piktų minčių.

     Perkant katę reikėtų atkreipti dėmesį ir į spalvą. Mitais apipintos juodos katės vertinamos šiek tiek netiksliai. Juoda spalva pati savaime jokios ypatingos energijos neskleidžia, tačiau nepaprastai stipriai sugeria aplink sklindančią energiją. Taigi jeigu aplink daug teigiamų emocijų, šios spalvos katės jas sugers ir dalinsis, todėl žmogui, persekiojamam visokių negandų, juodos katės rinktis tikrai nevertėtų. Baltakailiai katinai vertinami dėl šviesios energijos skleidimo, tačiau jie kur kas trumpiau gyvena ir dažniau serga. Natūralu - jiems tenka daug negatyvių emocijų paversti pozityviomis. Sėkmingiausias pasirinkimas - trispalvio kailio (juoda, balta, ruda) katės, nes jos į namus atneša sėkmę ir laimę.

Murkimas reiškia pasitenkinimą?

     Panašiai kaip šuns uodegos vizginimas, taip ir katės murkimas ne visada rodo pasitenkinimą. Augintinės kartais murkia sunkiai sirgdamos, kai ką nors skauda, arba jausdamos didelį stresą ir baimę. Taip jos save ramina. Murkti katės gali netgi gimdydamos ar merdėdamos! Taigi murkimas -stiprios emocijos, bet ne vien džiaugsmo išraiška.

Visada nusileidžia ant kojų

     Tikra tiesa, kad katės labai vikrios. Jos gali lankstytis kaip cirko akrobatai užšokti ant paviršių, 5 kartus viršijančių jų ūgį. Tačiau krisdamos iš didelio aukščio, netgi jei pavyksta nusileisti ant kojų, gali stipriai susižeisti ar  užsimušti.

Katė paėmė įkaitais savo šeimininkus

     Jungtinėse Amerikos Valstijose, Oregono valstijoje, Portlande, įsiaudrinusi katė privertė savo šeimininkus slėptis miegamajame, praneša „Reuters". Kol gyvūnas budėjo prie uždarytų durų ir garsiai kniaukė, jo šeimininkai paskambino Tarnybos 911 operatoriui. Katės šeimininkas pranešė, kad jam irjo šeimai - žmonai ir septynių mėnesių kūdikiui - reikia pagalbos. Į jų namus atskubėję pareigūnai sugavo katiną, vardu Liuksas, ir įgrūdo į nešiojamą narvą, kad jis nusiramintų.

     Policijos seržantas Pitas Simpsonas pasakojo, kad augintinis pašėlo, kai šeimos buvo nubaustas už tai, kad apdraskė vaiką. P. S' nas teigė, jog per visą savo tarnybą nesusidūrė su tokiu atveju, kad šeimininkai nesugebėtų susitvarkyti su įsisiautėjusiu augintiniu.  Beje, jau anksčiau buvo pastebėtas agresyvus Liukso elgesys, tačiau šeimininkai vis dėlto nežada gyvūno atsikratyti, katina liks gyventi savo namuose.