Copyright 2020 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2020

Pašto tikrinimas

Kartais reikia pasidalinti tuo, ką naujo sužinojau. Neseniai įsigijau iPadą, tiesa senutėlį, nekainavo, bet nusipirkau ir naujausią iPhone, kuris buvo pradėtas pardavinėti tik rugsėjo 7 d.

Susitvarkiau visus paštus, o jų kaip tinklapių kūrėja turiu labai daug. Be to ir internete ne pirmi metai, tai turto prisigyvenau. Žiūriu, pradėjo man google pranešinėti (saugumą vaidina), kad kažkas prisijungė prie mano vieno ar kito pašto su iPhone ar su iPadu. Arba kitur užblokuoja man įeiti, paskui giriasi, kad jie užblokavo. Atsibodo, bet atrodo, pagaliau aš Google pripratinau prie tų visų prisijungimų.

O Zebra pašte vėl kažkokie nesusipratimai. Konfiguracijoje nieko nekeičiau, o staiga pradėjo išmetinėti lentelę vardo ir slaptažodžio įrašymui. Viskas įrašyta, laiškai ateina ir išeina. Parašiau Teo. Patikrino, viskas gerai, dėžutė neblokuojama ir nukreipė 118 mokamai konsultacijai. Žinau aš ten, kiek reikia laukti ir klausinėti visų instrukcijų ir dar mokėti už tai. Parašiau, kad manęs netenkina mokamos konsultacijos. Pasirodo, galima jiems ir parašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Parašiau ir išsiaiškinau. Pasirodo, tokia problema atsiranda kai paštą naudoji keliomis pašto programomis, tai yra kaip paštas naudojamas keliuose įrenginuose  (pvz: Microsoft Outlook 2013, telefone ar planšetėje).

Tokiu atveju kai vienas programa yra prisijungusi prie  gavimo serverio kita programa prašys prisijungimo duomenų ir jie netiks nors vedama teisingai. Čia kyla problema dėl to kad Teo pašto serveris palaiko tik viena prisijungimą vienu metu. Problemos sprendimas naudoti viena programa arba skirtingu laiku.

Taigi išjungiau savo įrenginiuose zebrą paštą, o kai eisiu į miestą, įsijungsiu. Tokie tai patogumai...

2007 - 2010 m.

2010 m. kovo 29 d. atidarytos naujos eksperimentinės Ausma savarankiško mokymosi centro klasės Flash pažengusiems (Intermediate).
Reikalavaimai:

  • Flash programa CS4, CS3 arba žemesnų versijų, HTML redaktorius, tekstinis redaktorius, grafikos programa, tinklapis namų darbams,
  • norintys studijuoti turi būti baigę ASLC Flash pradedančiųjų kursą arba išlaikyti kurso baigimo praktinį ir teorinį testą,
  • būtina mokėti anglų kalbą.

Kursas nemokamas, tęsis apie 25 savaites, per kurias reikės padaryti apie 100 užduočių (kiekvieną savaitę po 3-4 užduotis). Kurso bėgyje programa bus testuojama ir tobulinama.
Norintys mokytis turi mokėti kurti papraščiausius HTML puslapius, nes juose reikės rodyti savo namų darbus.
Norintiems mokytis prašome registruotis...

2009-11-14 Panorėjau atnaujinti TVS versiją iš 1,0 į J 1,5. Tai antras mano bandymas, šį kartą nepavyko. Daug kartų visaip bandžiau, bet migruotas Mysql mėtė klaidas, kurių nežinojau kaip ištaisyti. Pagaliau instaliavau švarią naują versiją ir pavyko aktyvuoti senąjį šabloną (Legacy mode), kas mane pradžiugino. Dėlioju naują puslapių struktūrą, - gerai, kad viskas buvo saugojama kompiuteryje.

Skaityti daugiau: 2007 - 2010 m.

Pakopiniai stiliai

   Pakopinių stilių grupė Ausma CSS1 įkurta 2006 m. kovo 22 d. Spalio 25 d. pradėjo mokytis antra grupė iš 12 studentų. Mokslas buvo organizuotas parenkant pamokas internete. Kiekvienai savaitei buvo parinktos temos, atitinkamos pamokos iš įvairių svetainių, užduodami namų darbai. Studentas turėdavo perskaityti užduotą medžiagą, padaryti pratimus ir parodyti juos savo svetainėje. Visos pamokos ir bendravimas vyko anglų kalba. Studijų pabaigoje - testas ir kūrybinis darbas. Išduodavome baigimo pažymėjimus.

   Nors buvo vadovaujamasi vienu pagrindiniu autoriumi, dėmesį galbūt blaškydavo vaikščiojimas po svetaines ir pamokų įvairovė. Mažai galima buvo rasti pratimų. Todėl antroji grupė, baigusi kursus, nusprendė, kad aš turiu parašyti savo pamokas.

 Taigi pasilikau vieną iš pažangesnių studentų Bill'ą (JAV), kuris bus mano pavaduotojas ir kartu taip vadinamas grupės moderatorius. Jis pažadėjo padėti parašyti pamokas.

   2007-07-09 pradėjau rašyti pirmąją pamoką. Pamokas rašysiu anglų kalba, nes nemanau, kad surinkčiau grupę vien iš lietuvių. Ateityje galbūt pamokas išversiu, pritaikydama jas lietuviams studentams. Bilas pažadėjo patikrinti mano anglų kalbą bei peržiūrėti logiškai.

   2007-08-20 Jau turiu parašiusi septynias pamokas. Kai baigsiu rašyti, sėsime kartu su Bilu ir abu pabandysime perskaityti viską iš naujo, bei padaryti visus namų darbus. Manau, kad klaidų arba netikslumų būtinai surasime. Vakar vieną neaiškų klausimą, kai skirtingos naršyklės nevienodai rodė pavyzdį,  padėjo išspręsti mano buvęs instruktorius Denis iš WebTechu


free counters
Free counters
f t g m