Copyright 2020 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2020

2007 - 2010 m.

2010 m. kovo 29 d. atidarytos naujos eksperimentinės Ausma savarankiško mokymosi centro klasės Flash pažengusiems (Intermediate).
Reikalavaimai:

  • Flash programa CS4, CS3 arba žemesnų versijų, HTML redaktorius, tekstinis redaktorius, grafikos programa, tinklapis namų darbams,
  • norintys studijuoti turi būti baigę ASLC Flash pradedančiųjų kursą arba išlaikyti kurso baigimo praktinį ir teorinį testą,
  • būtina mokėti anglų kalbą.

Kursas nemokamas, tęsis apie 25 savaites, per kurias reikės padaryti apie 100 užduočių (kiekvieną savaitę po 3-4 užduotis). Kurso bėgyje programa bus testuojama ir tobulinama.
Norintys mokytis turi mokėti kurti papraščiausius HTML puslapius, nes juose reikės rodyti savo namų darbus.
Norintiems mokytis prašome registruotis...

2009-11-14 Panorėjau atnaujinti TVS versiją iš 1,0 į J 1,5. Tai antras mano bandymas, šį kartą nepavyko. Daug kartų visaip bandžiau, bet migruotas Mysql mėtė klaidas, kurių nežinojau kaip ištaisyti. Pagaliau instaliavau švarią naują versiją ir pavyko aktyvuoti senąjį šabloną (Legacy mode), kas mane pradžiugino. Dėlioju naują puslapių struktūrą, - gerai, kad viskas buvo saugojama kompiuteryje.

2009-10-14 Spalio pradžia, vidurys, o lauke kaip lapkritį, - sninga, lyja, šlapdriba, vėjas...Mano sode dar morkos ir pastarnokai neiškasti, kopūstai "auga", žemė nesukasta žiemai. Paprastai su darbais susidorojam iki lapkričio pradžios. O dabar jau antra savaite net nuvažiuoti negaliu...

2009-01-16  Turėjau sunkumų instaliuojant galerijas, ne čia, - bendrai. Perkėlus svetaines į kitą serverį Joomla sistemoje vienoje svetainėje instaliuota  Datso galerija liko nesugadinta, kitoje - sugriuvo RS2 galerija. Ją išinstaliavau. Pabandžiau Phoca galeriją, bet su ja nepasisekė. Kaip radau forume, nesusikūrė lentelės MySql bazėje, reikėjo jas kurti rankiniu būdu. Kadangi nelabai žinojau, kaip jas sukurti, išmečiau Phoca, pasirinkau Datso galeriją (versija 1,62). Instaliavau sėkmingai, bet pabandžius įkelti suarchyvuotas nuotraukas zip formate, komponentas sugriuvo ir išmetė klaidas administraciniame valdymo pulte. Kelias dienas negalėjau susitvarkyti (vėliau padėjo administratorius), todėl padariau nuotraukų galeriją html faile. Metų pradžioje, turėdama sunkumų su video rodymu TVS sistemoje, padariau alternatyvius html puslapius tuo pačiu dizainu. nepažiūrėjus į adresą, galima ir neatskirti, kuriuose puslapiuose esi.

Naujam serveryje ką nors instaliuojant reikia katalogams suteikti leidimą 777, vėliau saugumo sumetimais atstatyti į 755.

2009-01-13 Suradau įdomu naują Joomlos komponentą Jvideo. Įdomiausia tai, kad jam rodyti reikia susikurti sąskaitą autorių serveryje ir ten patalpinti savo video. Jį galėsi matyti savo svetainėje. Talpinimas pas juos mokamas, bet galima turėti ir nemokamą su ribotomis galimybėmis, leidžia laikyti 10 Gb. Komponentas Beta stadijoje ir dar vystomas. Vėliau atsisakiau, nes kiša savo reklamą.

2008 m. rugsėjis
Mūsų Pigis14 metų išgyveno pas mus paprastas katinas. Kažkada (1994 m.), kai nusibaigė mūsų gražuolis Tukis, o dukra išvažiavo į Angliją, atėjo pas mus jaunas katinukas. Kadangi buvo negražus, pavadinome Pigiu, nuo angliško žodžio "pig". Turėjo tvirtą charakterį, visada išsireikalaudavo, ko nori. Reikalavo nuo pirmos dienos, kai pavaišinome ir jis nebeišėjo. Amžinai sirgdavo, amžinai gydydavome, nes vaikščiojo "pats sau", kur nori. Taip ir baigė dieneles, susirgo bjauriai, nupliko, vet. patarė užmigdyti....

2008-01-24 Paleidau naują svetainę www.sniegonuoma.lt. TVS - mano sukurtas ir pirmas įgyvendintas dizainas-šablonas (vėliau pakeistas)

2008-01-10 Netyčia sutikau internete vaikinuką (14-metis), kuris daro L. svetainę. Išsikalbėjome, jis pasibaisėjęs tuo žmogumi ir jo nuomonė lygiai tokia pati, kaip mano: nepakenčiamas, daunas ir t.t.

2007-11-22 Jau savaitė, kaip mečiau Laisvtdą su jo svetaine. Bjaurus žmogus, smulkmeniškas kaip boba. Mano draugė pravadino jį Šlykštuku ir siūlė jį mesti ir negadinti nervų.
Su juo neįmanoma dirbti, kiša nosį ten, kur visai nesupranta ir dar mokina, nedraugiškas. Nuo pat pradžių jis man nepatiko, kitų žmonių autoriteto ar patirties nepripažįsta. Pats nežino, ko nori, ką nepadarai, viskas negerai, o savo nuomonės neturi. Galų gale pradėjo reikalauti tokių kvailų dalykų, kad net juokinga. Pasakiau, kad metu jį. Neišsigando ir atsisakė apmokėti už darbą. O padaryta buvo be galo daug. Ką gi, ir aš pasidariau bjauri: ne tik atsiėmiau savo "žaislus", bet ir sugadinau jam svarbiausius dalykus.
Pasirodo, jis norėjo, kad aš techninį darbą dirbčiau. Apsiriko. Aš visada dirbu ne tiek techniškai, bet daugiau kūrybškai ir nepratusi, kad man nurodinėtų tas, kuris nieko tame nenutuokia. Laiminga buvau jo atsikračius. Neįvertino, kad viskas buvo viename žmoguje ir viską dariau už dyką, nes žinojau, kad niekada negausiu užmokesčio. Na, man buvo tiesiog įdomu, kad žmogus fanatiškai įsitikinęs bizniu internete, ... buvo įdomu pažiūrėti, kas iš to išeis. Vieną jau tokį turėjau - žlugo.

2007-11-13 Su Laisvydu kuriame svetainę, kuri pagal jį turi būti labai populiari ir atnešti pelną (norėčiau tuo patikėti). Faktiškai jau yra trys svetainės: pagindinėje direktorijoje įdiegta J 1,5, kuriai beveik nėra parašyta komponentų, todėl teko įdiegti J 1,013 kitose dviejose direktorijose. Jose įkurta: Įmonių katalogas, Skelbimai, parduotuvė, žaidimai.
Daug kartų svetainė lūžo, kol pagaliau pamačiau, kad šalutinėse direktorijose duomenų bazėje negera kodavimas. Perkodavau visas lenteles. Dabar vos ne kas vakarą išsisaugau MySQL.
Dirbti nelengva, nes L. labai priekabus ir smulkmeniškas, mūsų skoniai dažnai nesutampa

2007-09-22 Jau parašytos visos 12-ka pakopinių stilių (CSS) pamokų, reikia pratestuoti. Išverčiau pirmąją pamoką į lietuvių kalbą.
Apsidirbau su visomis TVS svetainėmis, kurias darau ne sau, atsirado truputį daugiau laiko. Mokausi Adobe Photoshop svetainėje www.about.com

2007-08-10 Jau rašau penktąją CSS pamoką. Bill'as, studentas, baigęs antrąją Ausma CSS1 grupę, tikrina. Paskui abu testuosime.
Šiandien instaliavau Datso galeriją. Įdėjau paveikslų, kažkada padarytų su PSP programa

2007-07-31 Šiandien išrašiau Jeff'ui pažymėjimą AFFPG 2 (Ausma Intermediate Flash) baigimo proga.
Paskutines pamokos jam atsibodo ir jis nuo 96-tos nebedarė, bet paprašius padarė galutinę kūrybinę pamoką. Iš viso buvo paduota 115 pamokų. Gal jų ir perdaug, ir jis teisus, kad kai kurios kartojasi. Ateityje reiks koreguoti, tik nežinau, kada dabar grupė susidarys. Grupėje dabar kapstosi Kastytis (pačioje pradžioje), o netoli pabaigos - Nijolė (žada dar baigti).


free counters
Free counters
f t g m