Pakopiniai stiliai

Kategorija: Dienoraštis
Atnaujinta: 2015 Geg 03, Sekmadienis 05:51
Peržiūros: 794

   Pakopinių stilių grupė Ausma CSS1 įkurta 2006 m. kovo 22 d. Spalio 25 d. pradėjo mokytis antra grupė iš 12 studentų. Mokslas buvo organizuotas parenkant pamokas internete. Kiekvienai savaitei buvo parinktos temos, atitinkamos pamokos iš įvairių svetainių, užduodami namų darbai. Studentas turėdavo perskaityti užduotą medžiagą, padaryti pratimus ir parodyti juos savo svetainėje. Visos pamokos ir bendravimas vyko anglų kalba. Studijų pabaigoje - testas ir kūrybinis darbas. Išduodavome baigimo pažymėjimus.

   Nors buvo vadovaujamasi vienu pagrindiniu autoriumi, dėmesį galbūt blaškydavo vaikščiojimas po svetaines ir pamokų įvairovė. Mažai galima buvo rasti pratimų. Todėl antroji grupė, baigusi kursus, nusprendė, kad aš turiu parašyti savo pamokas.

 Taigi pasilikau vieną iš pažangesnių studentų Bill'ą (JAV), kuris bus mano pavaduotojas ir kartu taip vadinamas grupės moderatorius. Jis pažadėjo padėti parašyti pamokas.

   2007-07-09 pradėjau rašyti pirmąją pamoką. Pamokas rašysiu anglų kalba, nes nemanau, kad surinkčiau grupę vien iš lietuvių. Ateityje galbūt pamokas išversiu, pritaikydama jas lietuviams studentams. Bilas pažadėjo patikrinti mano anglų kalbą bei peržiūrėti logiškai.

   2007-08-20 Jau turiu parašiusi septynias pamokas. Kai baigsiu rašyti, sėsime kartu su Bilu ir abu pabandysime perskaityti viską iš naujo, bei padaryti visus namų darbus. Manau, kad klaidų arba netikslumų būtinai surasime. Vakar vieną neaiškų klausimą, kai skirtingos naršyklės nevienodai rodė pavyzdį,  padėjo išspręsti mano buvęs instruktorius Denis iš WebTechu