Copyright 2020 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2020

Pašto tikrinimas

Kartais reikia pasidalinti tuo, ką naujo sužinojau. Neseniai įsigijau iPadą, tiesa senutėlį, nekainavo, bet nusipirkau ir naujausią iPhone, kuris buvo pradėtas pardavinėti tik rugsėjo 7 d.

Susitvarkiau visus paštus, o jų kaip tinklapių kūrėja turiu labai daug. Be to ir internete ne pirmi metai, tai turto prisigyvenau. Žiūriu, pradėjo man google pranešinėti (saugumą vaidina), kad kažkas prisijungė prie mano vieno ar kito pašto su iPhone ar su iPadu. Arba kitur užblokuoja man įeiti, paskui giriasi, kad jie užblokavo. Atsibodo, bet atrodo, pagaliau aš Google pripratinau prie tų visų prisijungimų.

O Zebra pašte vėl kažkokie nesusipratimai. Konfiguracijoje nieko nekeičiau, o staiga pradėjo išmetinėti lentelę vardo ir slaptažodžio įrašymui. Viskas įrašyta, laiškai ateina ir išeina. Parašiau Teo. Patikrino, viskas gerai, dėžutė neblokuojama ir nukreipė 118 mokamai konsultacijai. Žinau aš ten, kiek reikia laukti ir klausinėti visų instrukcijų ir dar mokėti už tai. Parašiau, kad manęs netenkina mokamos konsultacijos. Pasirodo, galima jiems ir parašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Parašiau ir išsiaiškinau. Pasirodo, tokia problema atsiranda kai paštą naudoji keliomis pašto programomis, tai yra kaip paštas naudojamas keliuose įrenginuose  (pvz: Microsoft Outlook 2013, telefone ar planšetėje).

Tokiu atveju kai vienas programa yra prisijungusi prie  gavimo serverio kita programa prašys prisijungimo duomenų ir jie netiks nors vedama teisingai. Čia kyla problema dėl to kad Teo pašto serveris palaiko tik viena prisijungimą vienu metu. Problemos sprendimas naudoti viena programa arba skirtingu laiku.

Taigi išjungiau savo įrenginiuose zebrą paštą, o kai eisiu į miestą, įsijungsiu. Tokie tai patogumai...


free counters
Free counters
f t g m