Kunena forumo perkėlimas

Kategorija: TVS
Atnaujinta: 2015 m. gruodžio 26 d., Šeštadienis 20:09
Peržiūros: 4032

Reikėjo perkelti forumą. Senojoje svetainėje buvo Kunena 3.05, naujoje jau buvau įdiegus naujausią 4.03.

Vartotojus perkėliau su J2XML komponentu, nors galima buvo kartu su Kunena. Senojoje svetainėje forumas automatiškai neatsinaujino, todėl įdiegiau ant viršaus Kunena 4.03.

Prisijungus prie Administracinio panelio ir MySql duomenų bazės senojoje svetainėje, eksportavau visas Kunena lenteles. Naujoje svetainėje jas importavau. Kadangi duomenų bazės priešdėliai skirtingi, reikėjo importuotas pervadinti. Neleido perrašyti, todėl atitinkamas Kunena lenteles ištryniau, o visas importuotas pažymėjau ir pervardinau naujos DB priešdėliu.

Šiek tiek pasitvarkius, naujoje svetainėje forumas atgijo toks pats, koks buvo senojoje.

Kunena meniu

Ne iš karto supratau, kaip susitvarkyti su menu, man rodė angliškais pavadinimais, nors lietuviškas paketas (com_kunena_lt-LT_v4.0.3.zip iš pkg_kunena_languages_v4.0.3_2015-06-29) buvo įdiegtas.

Iš pradžių norėjau daryti forumą dvikalbį, kad būtų prieinamas ir iš angliškos pusės. Todėl pradėjusi kurti visokius meniu ir modulius, truputį susimaišiau.

Pasitelkiau į pagalbą forumą. Šaunuoliai vaikinai padėjo. Pasirodo, nuėjus į "Kunena > Forum Tools > Menu Manager" ir paspaudus "Restore Kunena Menu", forumo meniu susitvarko pagal tai, kokia administracinio pulto kalba.

Kunena meniu atstatymas - 1 pav.

   
atstatyti  

Kadangi mano buvo anglų kalba, tai ir turėjau anglišką meniu.


Pakeičiau administracinio pulto kalbą į lietuvių (2 pav.) ir vėl paspaudžiau "Restore Kunena Menu" (kairiajame paveikslėlyje - "Atstatyti Kunena meniu").

Meniu gavosi lietuviškas. Paveikslėliuose matosi be klaidų, bet man ilgai dar metė klaidas, kol visko neperdariau iš naujo.

Kunenos meniu modulio nereikia. Paspaudus tą mygtuką, susikuria meniu pats. Nusprendžiau, kad man nereikia angliško forumo, nes neversiu gi visko iš lietuvių kalbos.

Todėl, kad ištaisyti visas klaidas, turėjau ištrinti visus anksčiau sukurtus meniu. Vistiek metė klaidas, kol neištryniau visus punktus ir iš šiukšlyno, - tai būtina.

 

Administracinio pulto kalbos pakeitimas - 2 pav.

kalba

 

O surasti šiukšlyne meniu punktus galima taip: