Copyright 2023 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2023

Joomla 1,5 - problemos

Straipsnių sąrašas

Karts nuo karto iškyla klausimai, atsakymo ieškau forumuose. Štai iki šiol ne visai išsprendžiau vieną dalyką: daugiakalbės Joomlos svetainės nevisada atsidaro savo pagrindine kalba. Galvojau, kad kažką ne taip darau su kalbos komponentu JoomFish, nes pradėjau dirbti savo galva, iš pradžių versdama modulius į lietuvių kalbą, o vėliau darydama vertimus atgal į anglų kalbą, - kažkaip nelogiška, bet, jei pirmiausia darai svetainę lietuvių kalba...

 Turėjau problemą: kaip ir anksčiau buvau išsivertus Menu manager/Main menu/Home į Titulinį. Ir nors pas mane kalbos buvo išjungtos ir Tituliniame - parametruose/system nurodyta, kad nerodytų Title arba net lietuviškas įrašas įrašytas, vistiek, kai tik įjungdavau Titulinį, atsirasdavo užrašas "Welcome to the Frontpage". Ieškojau, ieškojau, iš kur tas įrašas atsiranda, jei jis neįrašytas.
Įjungiau kalbas, atstačiau Titulinį į Home ir nukeliavau į vertimus. Pasirinkau Home ir lietuvių kalbą (saitynas.liks.lt) ir matau atidarius, kad ten ir tupi tas "Welcome to the Frontpage". Sutvarkiau: psl. Home, verčiamas į Titulinį ir užrašiau "LIKS saityno kūrėjų sekcija". Pasirinkus anglų kalbą, versti nereikia. Arba galima nustatyti jei taip reikia, kad visai nerodytų Title.

Naudingos nuorodos tinklapių kūrėjams

Patikrinti, ar puslapis neužkrėstas online įrankiais:

Kenkėjiško kodo tikrinimas:

Savarankiškai pašalinti virusus

Patikrinti, kas pasikeitė (praneša el.paštu) rankiniu būdu, kad tikrintų automatiškai, reikia pirkti

 


free counters
Free counters
f t g m