• Mūsų eglutė

  • Žydi obelis

  • Italija, Činkva Terra

  • Saulėlydis Ligurijos pakrantėje

  • Nesvyžiaus pilis

  • Pelargonijos kieme

  • Mūsų persikai 2013 m.

  • Apsigyveno špokai

Copyright 2023 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2023 m.

.djvu failai

Failų .djvu plėtinių skaitymas


Perinstaliavus Windows'us, reikėjo susitvarkyti du DjVu įskiepiais. Vienoje svetainėje naudoju djVu failus archyvinių metrikų suspaudimui. Redaktoriaus failą turėjau, tai lengvai ir įdiegiau. Pradėjau dirbti. Su įskiepiais naršyklei truputį privargau šį kartą.

Iš pradžių suradau DjVu įskiepį ir nepastebėjau, kad jis sukurtas Chromo naršyklei, - matyt neseniai.
Čia reikia tik atsisiųsti tokį, kuris tinka tavo kompiuteriui su 32 ar 64 bit'ų sistema.

sistem

 

Pažiūrėti reikia taip: Spaudžiame Start mygtuką, dešinėje - Computer ir dešiniu klavišu ant jo randame Properties. Eilutėje System matysite savo sistemą.

Aš atsisiunčiau djvuctrl-x64-6.1.4-en-r35472.msi, idiegiau ir net nepastebėjus, kad jis tinka Google Chrome naršyklei. O dirbu aš su Firefox, ir nesupratau, - nerodo man normaliai. Kai supratau, patikrinau, - su jam skirta naršykle dirba puikiai.

Pradėjau ieškoti kitoms naršyklėms. Ką neįdiegiu, vaikštau aplink ir vis nerandu. Išėjus 4 versija jau reikalauja du dalykus įdiegti: biblioteką ir dar kažką... Firefox forume radau, kad reikia patikrinti Firefox įskiepius. Ir iš tikrųjų, aktyvavau DjViewer įskiepį, bet to neužteko, vistiek atsidaro ir dreba djvu puslapiai.

Tada radau, kad reikia atnaujinti įskiepį, kurio nuoroda buvo mano Firefox naršyklės nustatymuose (Plugins). Nuoroda buvo į tą patį failą DJVUCNTL_61_EN.EXE, kurio aš kelis kart užėjus nenorėjau siųstis, - mat dažnai būna visokių šalutinių priedų, kurie nereikalingi. Jis įdiegia Lizardtech DjVu Control, tik tada pradėjo veikti įskiepis su Firefox naršykle. Daugelis vadina Mozila, o man geriau patinka vadinti Firefox arba Lape

Kol nediegtas naršyklės įskiepis djvu failų peržiūrai, djvu failai, paspaudus nuorodą, tiesiog atsisiunčia.
Žiūrėjimui kompiuteryje geriausia atsisiųti WinDjView-2.1-Setup.exe iš čia.

(Informacija 2016-06-12)

Skaityti daugiau


free counters
Free counters
f t g m