By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Filmų montavimas

Kokia priežastis ir forume nežinojo. Klaidą metė nuo pirmo žingsnio 00:00:00:00 ir kai pastūmiau tą vietą, kažkaip "susitvarkė"

2014-12-16 Jau sumontavau 22 filmus.

Prasidėjo problemos su Encore programa vėl. Vieną kartą, kai dariau meniu, filmai tikrai buvo probleminiai, sukurti prieš 20 metų, kažkieno suskaitmeninti nemokšiškai ir t.t.

Bet vakar bandžiau įrašyti į diską meniu su normaliais filmais, ir Encore vėl išmetė klaidą:

Ką daryti, kodėl klaida filme, kai viskas eina normaliai?

Išmokau įrašyti vaizdinį .iso failą. o tada iš jo su Nero programa pasirenkant ne image, o diską.

2013-01-07   Šeštas  - šeimyninė kelionė į Kernavę, septintas - "Švenčionys, Cirkliškis ir Liubavo dvaras", aštuntas  - "Radvilų keliais 2012". Devintasis mano sumontuotas filmas - "Žymiausios Luaros pilys, aplankant Normandijos ir Bretanės pakrantę".

Pirmąjį - "Kelionė po vienuolynus", antrą - "Vytauto paminklo atidarymas Raižiuose", trečią "Taujėnai, Siesikai" ir ketvirtą  "Choro Indraja koncertas" mokiausi su Pinacle Studio 14 programa.

Filmą "Kelionė į Toskaną" pradėjau mokytis su Adobe Premiere. Iš pradžių niekaip nenorėjo man Premiere dirbti - rodė paveikslus pikseliais, kvadratukais. Kaip visada tokiais atvejais pasitelkiauforumą. Pasirodo, mano video korta įmontuota 2005 m. ir jos tvarkyklė taip pat tokio pat senumo. Pavyko atnaujinti tvarkyklę iki 2009 m. Premiere pradėjo rodyti normaliai.

Sumontavus reikėjo sukoduoti su Adobe Encoder, o tada DVD meniu sukūrimui turėjo man tarnauti Adobe Encore. Deja, jis man ilgai priešinosi.  Pakibdavo ant "Preparing transcodes settings" ir naujam projektui ir pasisekusiam vieną kartą sukurti.

Netekus kantrybės padarėme meniu su Sony DVD Creator, būtų gal ir nieko, bet jis perkodavo mano projektą pagal savo muzikos formatus. Vistiek bandžiau toliau Encore.  Ir vėl padėjo forumas.   Sužinojau, kad turiu prie Encore jungtis kaip administratorius. Ir ne paprastas administratorius, Windows turi dar paslėptą administratorių, kurį galima susikurti per Safe mode. Kol to nebuvau susikurus, Encore man pakibdavo dar atsidarant.

Prisijungus administratoriaus teisėmis, kelis kartus pavyko, ir net įkėliau du filmus, bet visą laiką programa man užlūždavo, arba visai neatsidarydavo.  Pradėjau ieškoti visų Encore bėdų, kol radau, kad reiktų atnaujinti. Ir iš tikrųjų, atnaujinus 4,0 versiją į 4,01 pagaliau aš atidariau savo sukurtą projektą ir net padariau meniu. Be to radau labai geras pamokas, ir aiškius ir didelio formato vaizdo įrašus:  Peržiūrėjau dvi pamokas - tikrai geros.

Yra tokia bitrate paskaičiavimo lentelė filmų kodavimui

Keletas mano youtube kanalų:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL1emA5ebkgqemeQoteaPH0CCW6pAvqEyv - LBKS video

https://www.youtube.com/channel/UCjGtP1cOd-DEwa35Q9SA55g - A.M

 

  • Peržiūros: 263

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas