By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Pakopiniai stiliai

   Pakopinių stilių grupė Ausma CSS1 buvo įkurta 2006 m. kovo 22 d. Spalio 25 d. pradėjo mokytis antra grupė iš 12 studentų. Mokslas buvo organizuotas parenkant pamokas internete. Kiekvienai savaitei buvo parinktos temos, atitinkamos pamokos iš įvairių svetainių, užduodami namų darbai. Studentas turėdavo perskaityti užduotą medžiagą, padaryti pratimus ir parodyti juos savo svetainėje. Visos pamokos ir bendravimas vyko anglų kalba. Studijų pabaigoje - testas ir kūrybinis darbas. Išduodavome baigimo pažymėjimus.

   Nors buvo vadovaujamasi vienu pagrindiniu autoriumi, dėmesį galbūt blaškydavo vaikščiojimas po svetaines ir pamokų įvairovė. Mažai galima buvo rasti pratimų. Todėl antroji grupė, baigusi kursus, nusprendė, kad aš turiu parašyti savo pamokas.

 Taigi pasilikau vieną iš pažangesnių studentų Bill'ą (JAV), kuris bus mano pavaduotojas ir kartu taip vadinamas grupės moderatorius. Jis pažadėjo padėti parašyti pamokas.

   2007-07-09 pradėjau rašyti pirmąją pamoką. Pamokas rašiau anglų kalba, nes nemanau, kad surinkčiau grupę vien iš lietuvių. Ateityje galbūt pamokas išversiu, pritaikydama jas lietuviams studentams. Bilas pažadėjo patikrinti mano anglų kalbą bei peržiūrėti logiškai.

   2007-08-20 Jau buvau parašiusi septynias pamokas. Žadėjome kartu su Bilu  perskaityti viską iš naujo, bei padaryti visus namų darbus. Manau, kad klaidų arba netikslumų būtinai surasime. Vakar vieną neaiškų klausimą, kai skirtingos naršyklės nevienodai rodė pavyzdį,  padėjo išspręsti mano buvęs instruktorius Denis iš WebTechu.....
Tuo istorija baigėsi. Kai naudoji turinio valdymo programas, nedaug tų pakopinių stilių ir reikia. Viską padaro už tave šablonų kūrėjai

  • Peržiūros: 71

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas