By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Dvyniai avokadai

Senajį tą kreivąjį gegužės mėnesį pasodinau lauke - kiek augs, tiek - žiemą aišku nušals.

5 6

Nepavykus išauginti gražaus augalo, 2015 m. žiemą pasėjau kitą avokado kaulą. Ne laikas jam buvo matyti ir jis visai nedygo, iškrapsčiau kaulą ir perskėlus pamačiau daigelį. Dėl įdomumo įkišau tas dvi kaulo puses iki pusės į žemę vazone (matosi nuotraukoje) ir žiūriu vienas išdygo. Jau ir stiebelį išleido ir porą lapelių... Ir kas įdomiausia, po kiek laiko išdygo daigas ir iš antros kaulo pusės. Ką gi auginu kol kas abu, paskui žiūrėsiu. Įdomu, kad perskėlus kaulą, iš vieno daigo išdygo du augalėliai - reiškia dvyniai.

 

1 2017 lokva
Avokadai 2016 m. Avokadai 2017 m. Lokva 2017 m.

Auginau abu. labai daug geria, tik nepalaistyk, žiūrėk jau lapeliai ir nuleipę.

2016-08-01 Ir štai pirmoje nuotraukoje matote gerokai paaugusius. Vienam gal kažko trūksta, o gal šaknys nebetelpa puode. Bet neauginsiu gi aš medžių nei namie, nes nėra sąlygų, t.y. vietos ir saulės, nei sode, - juk medis pietietis. Taigi teks išmesti, arba, jei dar peržiemos tuose pačiuose puoduose, gal kitą pavasarį pasodinsiu sode ir paliksiu :išgyvenimui".

2017-08-24 Susodinau dvynius pavasarį į vieną puodą ir pastačiau lauke (antra nuotrauka). Išsikerojo, patenkinti ir net išsišakojo. Patinka - šaknims daug vietos, bet rudenį arba reiks išmesti, arba atsinešti į kambarį.

 

Buvome 2016 m. Italijoje. Valgėme naujus vaisius Lokva. Gražūs kauliukai, parsivežiau, pasodinau - auga. greitai auga, labai stiprus kotas ir lapai. Rudenį pasėjau. 2017 m. teko persodinti į didelį puodą.

  • Peržiūros: 248

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas