By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Sode 2015 m.

O šiandien su Vytu radome tokį vaizdą. Mano darželis šiemet ypatingai  gražiai atrodė, dabar pats žydėjimas, - viskas jam kliūvo. Medieną Stasys pasiėmė, bet liko milžiniška krūva šakų. Manėme, kad gražiai sudeginsime, o pasirodo negalima soduose deginti laužų, nebent bačkoje. Kągi, atsiridenome bačką ant sukasto rugių lauko ir nešiau, nešiau mažas šakutes. O varge, gale dienos ji buvo pilna sudegusių anglių ir pelenų. Didesnes šakas krovėme prie sandėliuko ir prie tujų. Atlaisvinome darželį. Kiek laiko reiks kurenti, jei tik bačkoje? Sako baudos didelės, jei pagauna deginant laužus...

2015-09-06, sekmadienį

sode svečiavosi Rodrigas su Rita ir Brigita.

Dieną prieš tai mums išrovė tvoros stulpus. Keliuku važiuoja didelės mašinos ir mūsų tvora buvo gerokai atsikišusi, statyta pirmoji. Vėliau statę kaimynai smarkiai atsitraukė.

Viską padaryti žadėjo labai organizuotas ir veiklus kaimynas Stasys.
Einame apžsižiūrėti   Vytas rodo sumedėjusį bijūną

2015-08-06 Karšta savaitė - 32 - 34 laipsniai, retas dalykas Lietuvoje. Svogūnai ir česnakai nurauti, jau džiūsta. Pasirodė pirmieji agurkai - 15 dienų vėliau nei pernai, - mat vėlyvas buvo pavasaris.

2015-07-11 Šiandien skyniau juoduosius serbentus, žirnius. Užsikonervavau tris indelius žirnelių, o juoduosius serbentus užpyliau cukrumi ir degtine. Bus trauktinė: apie 1 kg uogų, puse kg cukraus, 700 g degtinės, o paskui tobulinsiu :-)
O surinktus šparaginius žirnius ištroškinau su vištiena - skanu !

2015-07-08 Braškės baigiasi, paskutiniąsias pribaigė sausra - iškepė, išdžiūvo, susitraukė. Šiandien berinkdama pastebėjau labai įdomų dalyką, kurio nemokėčiau ir paaiškinti. Mutantas?

Braškė iš savo uogos išaugino braškių kelmelį. Pasodinau jį vazone ir bandysiu auginti namie... jei išaugusios uogoje šaknelės įsitvirtins žemėje, gal per kalėdas valgysime braškes? :_)

 

2015-06-17 Valgėme ir atsivežėme pirmąsias braškes. Šiemet jos vėlavo bent 10 dienų. Visas triūsas sode atsiperka, kai pasirodo braškės - man jos skaniausios... Žydi bijūnai

Pavasaris

2015 balandžio 30 d.

Šiandien taip žydi hiacintai... ir kaukazinė slyvaitė, - matote puslapio viršuje, pirmoji nuotrauka.

Ir varnėnas inkile gyvena, tik nepagavau nufotografuoti...

2015 m. pavasaris. Nutariau rašyti sodo metraštį, dešinėje - pirmosios tulpės, žemaūgės, kaip žvaigždutės 


hiacintai

 

 

tulpes

 

 ir pirmosios tulpės, žemaūgės, kaip žvaigždutės

  • Peržiūros: 232

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas