By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Tinklapių dizainas

 • FamWeb - Genealoginių tyrimų bei webdizaino padalinys - Historical gardens of Vilnius (Sigtitos Gasparavičienės straipsniai apie senuosius Vilniaus sodus su senais atvirukais). Svetainė nustojo dirbti 2009 m.,  2007 buvo perdaryta į www.archeonas.lt.
 • VLTS - LTS Vilniaus krašto tautodailininkų - meno kūrėjų bendrija
 • GEVA - Profesionalios video filmavimo, montavimo ir redagavimo paslaugos, 2019 m. dizainas dabar sukurtas savininko E.M.
 • Jelita - Vila “Jelita” ir viešbutis "Jelita" Nidoje. 2009 m. ją perdarė kita organizacija, todėl jau kitaip darbar atrodo.
 • LBKS - Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga, 2000 m., dabar dizainas perdarytas
 • Mambuke - Buvo sukurta svetainė dalintis patirtimi apie TVS (Mambo  ir Joomla sistemoje) svetainių kūrimą, šiuo metu neegzistuoja, tiekėjui atsakius nemokamą talpinimą
 • Voveraitė - Baigiamasis kūrybinis HTML Guru kursų darbas, 2005 m.
 • Vambutų genealogija - Mano genealoginė svetainė. 2009 buvo atsakytas nemokamas talpinimas, nusipirkau vardo sritį.
 • Juelle classes - Baigiamasis kūrybinis darbas

 • Daugiau apie sukurtas svetaines

  bituke

    1998 m. pavasarį gimė mano

  pirmoji svetainė slapyvardžiu "bituke"  Su pirmąja svetaine tiek daug išgyventa ir pastangų įdėta, kad jos net nesinori dabar nei liesti, nei taisyti, gal tik reiktų pataisyti nebeveikiančias nuorodas, - bet vis tai atidedu, kada bus laiko. Bet gal jos ir niekur nebėra.


  zodynaiŠalia pirmosios pradėjau kurti dar vieną svetainę - žodynus. Tada sužinojau, kad yra WYSIWYG redaktoriai [What You See Is What You Get (angl. tai ką matote atitinka tai, ką gausite)], pirmasis iš jų išbandytas Front page nustebino, kad taip lengvai galima dirbti. Antrąją svetainę irgi pradėjau geocities.com serveryje, vėliau perėjau į fortunecity.com, kur ilgainiaui pradėjo erzinti vis įkyriau brukamos  reklamos.


  Mano primityvius žodynus surado vienas bulgaras, turintis savo serverį. Matyt jam tada labai reikėjo lietuvių kalbos, nes iš karto man pasiūlė vietą perkelti žodynams, o vėliau suteikė vietos ir kitoms svetainėms. Šie keturi primityvūs žodynai (Lietuvių-anglų, Anglų-lietuvių, Lietuvių-vokiečių, Vokiečių-lietuvių, bei trijų kalbų teminiai dialogai) veikė daug metų. Kai jie buvo padaryti, nieko geresnio internete ir nebuvo. Dabar serverio jis nebelaiko, žodynai perkelti pas mane.

      Vėliau su vienu pažįstamu vokiečiu programuotoju sudarėme nedidelį

  Lietuvių-vokiečių kalbų žodyną su paieška, veikiančią per java skriptus.

  trecioji

     Buvo ir trečia asmeninė svetainė, bet serverio šeimininkams ją uždarius nebeatgaminau.
   

  ketvirta Ketvirtąją svetainę" Audronės straipsniai

     " kūriau iš savo parašytų įvairių straipsnių laikraščiuose, žurnaluose sodininkystės-daržininkystės temomis ir šiek tiek kitomis temomis - rankdarbių,  psichologinėmis, interneto...

  Dar buvau naujokė, nes, kaip ir visiems pradedantiesiems,  labai rūpėjo parodyti vis kitokius puslapių fonus. Na, kaip gi darysi visos svetainės puslapius vienos spalvos, vieno piešinio... norėjosi juos marginti  pagal temą, pagal daržovę, bent pagal skyrių. Ši svetainė irgi keliavo per kelis serverius.

  Paskui jų buvo visokių daug, skirtų savo grafikos darbams ir kitiems. Viena iš pirmųjų svetainių, skirtų ne sau, buvo svetainė Lietuvos bajorų karališkajai sąjungai, kadangi ir pati esu organizacijos narė. Pradėjau nuo geocities.com, po to pradėjom šiek tiek mokėti už talpinimą, svetainė pabuvojo tinklapis.lt, serveriai.lt ir ilgesniam laikui apsigyveno avita.lt. Sukurta atskira svetainė LBKS Vilniaus kraštui.
  2007 m. pirmą kartą savarankiškai perdariau HTML svetainę į turinio valdymo (Joomla TVS). Prieš tai mokiausi ir dviese su daugiau patyrusiu žmogumi programavome Joomlos TVS reklamosklase.lt. Nuo to laiko perėjau iš HTML svetainių į Turinio valdymo svetaines su php programavimo kalba. Tam naudojau ir kitas sistemas. Susipažinau su php fusion padarydama pirmąją svetainę naujai sukurtai Genealogų draugijai, vėliau persiorganizavusiai į LGHD (dirbau 11 metų),  perdariau į Joomla TVS, sukurtas forumas ir integruotas į svetainę. Greta su ta pačia sistema sukurtas buvo LGHD Virtualus archyvas, kuris naujos LGHD vadovybės buvo sužlugdytas..
  Supykusi ir  savo lėšomis nupirkusi domeną, įkūriau nepriklausomą tinklapį Genmetrika, kur talpinu bažnyčiose skenuotas metrikų knygas, bei savanorių skenuotas knygas LVIA.  Tinklapis labai reikalingas asmenims, ieškantiems ir nagrinėjantiems savo genealogiją, todėl pastaruoju metu, padidėjus apimčiai,  lankytojai padeda ir išlaikyti tinklapį. Patalpinta jau virš 3300 skenuotų knygų.

  Besidomėdama genealogija ir išsinagrinėjusi savąją, pasidariau Vambutų giminės genealogijos svetainę. Pradinė buvo padaryta HTML kalba, todėl vėliau išbandžiau dar dvi TVS sistemas Wordpress ir E-107, padarydama svetainės kopijas šiose sistemose.

  Genealogine tema sukurta svetainė Sigitos Gasparavičienės firmai "Archeonas".

  Kadangi pati esu tautodailininkė, sukūriau svetainę Lietuvos tautodailininkų sąjungai, vėliau perėmė kiti, dabar administruoju mano sukurtą svetainę LTS Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrijai. Pirmoji svetainė buvo HTML kalba, 2007 m. perdariau į TVS (Joomla TVS).

  Kitos svetainės:

  amrePrivatūs Anre svečių namai (Joomla TVS), - šeimininkas nuomoja du butus senamiestyje svečiams,
  20014 m. atsisakė svetainės.

   

   

  Slidžių nuoma, žiemos sporto inventoriaus nuoma, pardavimas, supirkimas, keitimas (Joomla TVS, Drupal), - 2018 atsisakė svetainės.

  alzheimeris  Lietuvos Alzheimerio ligos asociacija (HTML) ir forumas.

   

  gevaFilmavimo ir montavimo paslaugos (Joomla TVS ir HTML), 2019 m. svetainė rekonstruota savininko.

  Ausma Self Learning Center (HTML), centrui priklauso trys svetainės

      • AFFPG1 (Ausma First Flash Project Group 1) - mokytis Flash pradedantiesiems, baigė 20,  nebaigė 15 (neiškentė iki galo, 24 savaičių kursas);
      • AFFPG2 (Ausma First Flash Project Group 2) - mokytis Flash pažengusiems, baigė 3;
      • CSS1 (Ausma_CSS1 Classes - SELF LEARNING  GROUP), baigė 12 studentų.

  Ausma Self Learning Center (Moodle TVS) - naudojama paduodant pamokas iš HTML svetainės, speciali sistema studentų mokymui, kurioje pateikiamos pamokos, vertinami studentai, diskutuojama forume ir daug visokių kitų galimybių.

  Asmeninės svetainės:

  Audronės darbai (HTML)- Svetainė pradėta Lietuvos stojimo į Europos sąjungą išvakarėse, 2004-04-30, - tai buvo netikėta serverio administratoriaus dovana svetainės talpinimui.

      • Flash pamokos - pradedantiesiems ir pažengusiems, iš viso parašytos 33 pamokos (prisijungimas tik nariams)
      • Tautodailininkės tapytojos mano mamos  Elenos Andrulienės Jasėnienės "Mano pasaulis" (Drupal TVS). Pirmoji svetainė buvo suprogramuota HTML, 2010 m. perdaryta į Drupal TVS;
      • Apie mus ir apie juos (ocPortal TVS) - naujausia svetainė, prie kurios buvo dirbama, dedami įvairūs straipsniai - mokiausi visai kitokios sistemos, kurioje integruota viskas: galerija, forumas ir daug kitų dalykų.

  virtualusAudronės virtualus pasaulis (Joomla TVS), svetainė apie darbus ir patyrimus bei problemas dirbant su TVS. Nuotraukoje matoma grafų Tiškevičių paroda, kurioje iškabintas mano sukurtas jų genealoginis medis.

  ir daugelis kitų...

  2015, 2023 m.m. atnaujintos www.archeonas.lt, www.ldk-atmintis.lt - 2019 m. atiduota,  www.vilniaustautodaile.lt, vilnius.lbks.ltaudrone.serveriai.lt (šita) ir sukurta nauja www.dautarai.lt Pirmasis planas kažkieno manęs paprašius perdarytas, mano senoji perkelta

  • Peržiūros: 358

  teises

  kitas

  ornamentas2

  ornamentas