Copyright 2023 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2023

Genealoginiai medžiai ir schemos

Vis daugiau ir daugiau asmenų pradeda domėtis savo genealoginėmis šaknimis.

Genealogija padeda prisiminti mūsų protėvius, jų asmenybių gerąsias savybes, gyvenimo pavyzdžius ir visą giminės paveldą. Artimuosiuose Rytuose svarbios knygos būdavo pradedamos pagrindinio herojaus genealogija.

Schema      Medžiai

Apie savo protėvius mes norime turėti kuo daugiau įvairių žinių, nes visada įdomu žinoti, kas jie tokie buvo, iš kur kilę, kur gyveno, ką veikė ir pan. Be to, įdomu, ar neesi giminingas kokiai nors žymiai asmenybei. Kita vertus, mūsų išvaizda, plaukų ir akių spalva, net gi ligos neatsiranda iš niekur.

 Norint sudaryti išsamų savo genealoginį medį, reikia turėti daug duomenų, ilgai kapstytis archyvuose, o tai darbas net labai nelengvas. Todėl tuos dalykus palieku kitiems, kurie daugiau patyrę.

Kažkada pradėjau nuo savo genealogijos paprastame MsWord'e - galimybių maža.

Programuotojai kuria genealoginių medžių sudarymo programas. Kai kurias jas esu išbandžiusi. Jos padaro gana dideles paklodes, daug visokių ataskaitų bei pjūvių. Bet jei nori turėti genealoginę schemą viename puslapyje, manau geriausia naudoti Visio Professional programą, kuri yra Microsoft Office produktas. Nors ji skirta techniniams braižymams, bet jos pagalba, rankiniu būdu viename puslapyje galima sutalpinti net iki pora šimtų asmenų ir svarbiausia turėti vaizdą viename lape. O jeigu medis toks didelis, kad netelpa viename lape, pagalbon galima pasitelkti Corel Draw programą. Ten plotas gali būti neribotas. Visio programos schemas galima konvertuoti į Coreli'inius failus.

Užsakyti galima Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., bet kreiptis prašau tik turint surinktus visus duomenis. Jei reikalingi genealoginiai tyrimai, juos galite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Naudingos nuorodos tinklapių kūrėjams

Patikrinti, ar puslapis neužkrėstas online įrankiais:

Kenkėjiško kodo tikrinimas:

Savarankiškai pašalinti virusus

Patikrinti, kas pasikeitė (praneša el.paštu) rankiniu būdu, kad tikrintų automatiškai, reikia pirkti

 


free counters
Free counters
f t g m