By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Grafiniai darbai ir diplomai

Internetinė grafika

Kai tik susipažinau su internetu ir sukūriau savo pirmąją svetainę, pajutau, kad man labai reikia išmokti internetinės grafikos. Turėjau programą PSP 5 (Jasc Software produktas).

1998 m. pabaigoje susiradau PSPUG grupę, įsirašiau ir pradėjau mokytis. Iš pradžių buvo gana sunku, nes nebuvo jokių lygių. Ką užduodavo, tą turėdavome padaryti ir parodyti savo svetainėse.

širdis    kiaušinis

Vėliau susiradau WebTechu universitetą, o ten buvo grupė mokytis PSP 5, baigiau ją. Palaipsniui darėsi vis lengviau ir lengviau, kol pradėjau rašyti pati pamokas. Dvi pamokas parašiau PSPUG grupei jų užsakymu: Chocolate Bar in Paper ir antrą dalį Chocolate Paper, jos naudojamos iki šiol. Programos keitėsi ir tobulėjo - 6, 7, 8, 9, 10 (jau Corel'inė), o dabar jau ir 23-ia yra (2023-05-29) Tame tarpe dalyvavau ir kitose PSP grupėse, jos buvo labai populiarios internete: daug metų WWB PSP, Artistry in PSP ir net vokiškoje Tutaholic, Į vokišką grupę įsirašiau tada, kai jau viską mokėjau. Nors jie pradėjo nuo ABC, buvo vis tiek įdomu.

 

Parašiau pamokų (čia ir tinnklapio dizainas mano pieštas) ir daugiau, priklausiau Tutorials writer grupei, kuri gynė mūsų visų rašančiųjų autorines teises.

Mano namų darbai buvo talpinami įvairiose svetainėse, bet jau neišliko...

DIPLOMAI:

WebTechu
PSP 5
 
       
WWB PSP Konkursas I vieta
       
Tutaholic  
       
 
       
Artistry in PSP    

 

Yra keletas galerijų: 1, 2 - buvo jau daug nemokamuose serveriuose, aktyviai nebesinaudojant, užsidarė.

Kai įvaldai vieną grafikos programą, nesunku tada pradėti ir su kitomis, reikalui esant naudoju Adobe Photoshop, Corel, Firework ir kt.

  • Peržiūros: 123

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas