Copyright 2018 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2015

2015 m.

2015-12-03 "Karpinių Kalėdos"

Buvome tarptautinėje karpinių parodoje "Karpinių Kalėdos", kuri vyko Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Ši tarptautinė paroda jau trečioji. Šilta nuo tos žmogiškos kruopščių rankų šilumos, šalta ir balta kaip sniegas, nes dauguma darbų iš balto popieriaus. Net eglė papuošta baltais karpiniais.

2015 m. rugsėjo 17-18 d. Dalyvavau Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos projekte „ŠEIMOS ISTORIJA – IŠSAUGOKIME ATEITĮ“.
Buvome pakviesti skaityti paskaitų tema "Genealogija - fiziniai ir interneto šaltiniai". Mano tema - " Genealoginių medžių, lentelių sudarymas ir braižymas".


Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai beveik kiekvieną savaitę kviečia į koncertus.

Barbora

2011-05-09 buvome Senosios muzikos ir šokių ansamblio „Banchetto musicale"teatralizuotame  koncerte RUOTA DI FORTŪNA. Tai Vilniaus legenda apie Žygimantą ir Barborą (Choreografė BARBARA SPARTI (Italija), programos scenarijaus autorės JŪRATĖ VIČIENĖ ir BIRUTĖ MAR.

Prieš 460 metų, gegužės 8 d., Lietuvos didžiosios kunigaikštienės ir Lenkijos karalienės Barboros Radvilaitės mirtis nutraukė legendomis apipintą meilės istoriją su Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu ir Lenkijos karaliumi Žygimantu Augustu. Jokia kita valdovų pora Lietuvos istorijoje neturi tokios gilios ir įvairiopos istorinės atminties tradicijos. Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilė vienas kitam žadino amžininkų nuostabą. Ji iki šiol tebėra istorikų domėjimosi tema.

Skaityti daugiau Komentaras (0) Peržiūros: 1753

free counters
Free counters
f t g m