Copyright 2023 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2023

2012 m.

Dar ne pabaiga metų, tik vidurys. Vasara įpusėjo. Viena organizacija nupirko man už darbą skaitmeninį fotoaparatą, teisingiau - muilinę, bet kai nuotraukos tik internetui daugiausia, tai jos užteks. Norėjau geresnio, bet daugiau neskyrė.

Daug metų nefotografavau, nes tikrai buvo atsibodę. Tada net ryškinau pati, juodai baltos nuotraukos...
dabar daug keliaujame, keliones reikia aprašyti, nereiks prašyti nuotraukų. Šią vasarą fotografuoju daugiausia gėles sode. Mat kuriame filmą, tai jį papildysiu ir nuotraukomis - tai greičiau negu filmuoti.

Pirmoje metų pusėje - dvi naujos svetainės genealogams. Atgavome domeną genealogija.lt, išėjome nuo senojo tiekėjo, perėjome į iv.lt, čia perkėliau ne tik Virtualųjį archyvą, bet ir pagrindinę LGHD svetainę. Virtualų archyvą dariau HTML kalba, prisimindama tas dienas, kai kūriau pirmąsias svetaines. Čia daug ir įvairių java skriptų, ne visur jie veikia, svetainės dinamika nesikeis daug, prieangyje įdiegiau TikiWiki sistemą. Dar jos mokausi.

O sode darbų darbelių. Šiemet jis toks vešlus, tiek daug žalumos ir pavėsio, kad jau ir erdvės nebėra. Kažkada centrinis darželis buvo buksmedžiais apsodintas iš rytų pusės, kad apsaugoti rožes. Rožių seniai nebėra, o buksmedžio gyvatvorė jau 1,5 m. pločio.
Iš kitos pusės saldinė obelis, kuri šiemet gerai dera, nespėjam valgyti ir abrikosas, kuris dar nedera. Darželyje visai tamsu, sugalvojau, kad reikia rauti buksmedį. Ir ką gi, pernai rovėm raugerkšnį, šiemet buksmedį.


free counters
Free counters
f t g m