• Mūsų eglutė

  • Žydi obelis

  • Italija, Činkva Terra

  • Saulėlydis Ligurijos pakrantėje

  • Nesvyžiaus pilis

  • Pelargonijos kieme

  • Mūsų persikai 2013 m.

Copyright 2020 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2020 m.

Gr.Tiškevičiai Trakų Vokėje

2007 m. Bajorų rūmuose buvo sugalvota surengti gr. Tiškevičių palikimo ekspoziciją. Aš rinkau medžiagą ir braižiau grafų Tiškevičių genealogines schemas. Gavome nuotraukų, susirašiau su Zigmundu ir jo seserimi Anna, tačiau jų paskutiniai duomenys apie šeimą atėjo pavėluotai, tada, kai schemos jau buvo atspausdintos. Gegužės mėn. lankėsi jo sesuo Anna su dukra, bet man neteko su ja susitikti.

parke valgomajame prie schemų
..., Gr.Z.Tiškevičius, LBKS eksvadas K.Ignatavičius ir Z.Tiškevičiaus sesuo (turbūt) Nicola Mary dvaro parke. Istorikas V.Bujauskas, Kerstin Barbro Ekman - Zigmundo žmona, Zigmundas Tiškevičius su schemomis ... ir jauniausia anūkė Ana Elizabeth Z.Tiškevičius grafų Tiškevičių valgomajame
Prie gr. Tiškevičių trijų (pagal šakas) genealoginių schemų, kurios apima 1437 - 2007 metus.

2012-04-14 Šiemet gr. Zigmundas Tiškevičius atvyko su didele šeimyna: žmona Kerstin Barbro Ekman, su vaikais ir anūkais, tai buvo didelis jo šeimos (18 žmonių) susibūrimas. Jauniausiai anūkei - 5 metai. Zigmundas Tiškevičius - Mykolo Tiškevičiaus, kuris žuvo 1939 m., sūnus. Jie lankėsi koplytėlėje, prie kurios palaidotas jo tėvas Mykolas Tiškevičius. Apėjo parką, pabuvojo dabartiniuose Kultūros rūmuose (buvusi arklidė), apžiūrėjo rūmus ir ekspoziciją, pabuvojo rūsiuose.

Naudingos nuorodos tinklapių kūrėjams

Patikrinti, ar puslapis neužkrėstas online įrankiais:

Kenkėjiško kodo tikrinimas:

Savarankiškai pašalinti virusus

Patikrinti, kas pasikeitė (praneša el.paštu) rankiniu būdu, kad tikrintų automatiškai, reikia pirkti

 


free counters
Free counters
f t g m