By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Drupal backup and migrate

2016-02-08

Rašau datą, kad būtų žinoma, kiek informacija jau paseno. Į mano Drupal svetainę buvo įnešti kenksmingi kodai. Tvarkiausi su Hacked moduliu. Pagalvojau, o reiktų pasidaryti kopiją, kaip puikiai daro Joomlos modulis Akeeba backup, o atstato kickstart.php. Pradėjau ieškoti

Rašytinė pamoka kaip atstatyti yra čia. Bet tam dar reikia atsisiųsti  third-party addon module (tai backup and migrate modulis).

Yra ir video pamokų, bet man geriau skaityti. Įdiegiau modulį, padariau pilną kopiją ir atsisiunčiau. Gal reikėjo palikti ir serveryje, bet atrodo nenurodžiau. Ir neleido nurodyti, tik galima buvo nurodyti, kad sukurtų privatų katalogą, ten užrašius pavadinimą, FTP radau naujai sukurtą katalogą, į jį iš kompiuterio persiunčiau failą (atsargai, jei mano diskas sudegs)

Dar nemoku, nebandžiau, kai bus bėda išbandysiu, aprašysiu. Dabar man buvo svarbu pasidaryti kopiją.

Dar vienas dalykas mane neramina. Su hacked moduliu atrodo viską susitvarkiau išskyrus leidimus. Jei pamokoje buvo vienas nurodytas failas su netinkamais leidimais, pas mane daugiau, tai po mano veiksksmų, atrodo ten visi atsirado. Reikia toliau ieškoti pagalbos.

  • Peržiūros: 252

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas