By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

E-107 v2

Nuotraukų siuntimas per FTP

2017-06-20 Gavau naudingų patarimų iš TGTJE - kaip siųsti nuotraukas per FTP ir kad jos matytųsi daugiakalbėje svetainėje vienam Media tvarkytuve.

Neradau paprasto dalyko, kaip siųsti nuotraukas per FTP. Reikėdavo darant puslapį, eiti į Media tvarkytuvą ir ten atsisiųsti iš savo kompiuterio,  aišku vieną. Bet svarbiausia, kai pereini į kitą kalbą, jei darai tokį patį failą kitoje kalboje, prie tos nuotraukos neprieisi, reikia vėl atsisiųsti.

Ką darom: FTP pasirenkame katalogą e107_system, tada paskutinį raidinį katalogą (pvz.bcd6ad8d5c), o jame - Import. Į šį katalogą galima įdėti nuotraukas. Sugrįžus į administratoriaus pultą, atsidaryti Media manager ir spausti mygtuką Import. Nuotraukos įsikelia ir jas matysite visose kalbose.

V2 įdiegimas

2017-05-27 - tai ką dariau anksčiau, instaliavosi tikriausiai taip sunkiai dėl to, kad mano E-107 buvo ne ne domene. Dėl to ir daugiakalbystė nenorėjo dirbti. Šiaip daug gerų patarimų gavau forume. kurio nuorodą ir įdedu. Bėda ta, kad E-107 jau yra v2 versija, o kalbos paketas yra padarytas v1, kurį dar turiu. Jį įdiegus, daug klaidų, nes ne viskas išversta ir atrodo niekas dabar nedirba. Bandžiau pasibelsti lietuviškame forume, bet atrodo, jis negyvas...

Taigi įdiegiau naują E-107 kataloge prie savo domeno. Žiūrėsiu, kas bus. Turiu šiokią tokią parašytą instrukciją. TGTJE aktyviai padeda forume, aiškina net daugiau, negu reikia. Jie matyt testuoja, todėl domisi, atsakinėja, patarinėja ir net rašo pamokas.

2017-05-11 ir toliau nieko nedariau, bet šiemet reikia pereiti į php7, neveikia mano senoji svetainė. Atnaujinau į 2,15 v2 paskutinę versiją, čia bootstrap reikia, įdiegiau, o jau ir tema netinka. Įdiegiau kitą, bet kažkokia betvarkė, vieni moduliai išversti į lietuvių kalba, kiti ne. Pagalvojau, kad geriau reikia perinstaliuoti visai naujai kitame kataloge.
Prasidėjo bėdos - nenori įdiegti. Pabandžiau per Installiatron'ą, ir tas meta klaidas: SQLSTATE[HY000] [1130] Host '127.0.0.1' is not allowed to connect to this MariaDB server

Pradėjau forume klausti. Visokių patarimų gavau, bet nepadėjo, Kreipiausi į iv.lt per pokalbių langelį, patikrino, tikrai meta klaidas. Pakalbėjo su administratoriais, kita dieną patarė pagal instrukciją pridėti išorinį hostą, vietoj localhost įdėti savo IP, nepadėjo, metė klaidą "MySQL Reported Error:
SQLSTATE[HY000] [2002] Connection timed out", tada pasiūlė panaudoti tą, kurio jie manė, kad negalima - 127.0.0.1

Pridėjau tą IP, bet kai instaliavau, pasakė, kad tokia bazė jau yra, ar perrašyti
Perrašiau ir įdiegimas pavyko . Aš nepažiūrėjau, ar tikrai bazė buvo sukurta, bet tiesa tai, kad įdiegimo vedlys neleido toliau eiti. Forume gavau atsakymą: "SInce you refer ip 127....... your server might be a 'special' case as described earlier..

info : the existing dbase was the fresh (by panel) created dbase, it is common to let it be overwritten (likely dbcreation during install was selected..
"

  • Peržiūros: 304

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas