By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Wordpress - pradžia

WORDPRESS TVS sistema - funkcija "Skaityti toliau"

Pirmiausia, ką atradau: kad kaip įprasta tokiose svetainėse, pirmajame naujienų psl. naujienų pasirodytų tik pradžia ir visas straipsnis atsidarytų paspaudus "Skaityti toliau", norimoje vietoje reikia įrašyti <!--more-->. To nepadarius, automatiškai būna tik [...] be paspaudimo nuorodos.
Kartą įstačiau <!--more--> per anksti, iš karto po pavadinimu, - keliuose failuose nušokdavo visa kairė pusė (kalendorius, įrašai, kategorijos) į centrinę dalį po paskutiniu failu, net jungiant titulinį psl. Kitame faile, kuris visas buvo lentelėje (o gal dar kažkas kliūdė), taip pat nesisekė ir maniau, kad jau nebepadarysiu, bet vėliau atėjus pastebėjau, kad atsirado įžanga ir žyma "Skaityti toliau". Man rodos. kad paskutinius įrašus, kuriuos padarai, nereikia daryti santraukos, nes juose ir nušoka visa kairioji pusė į vidurinę skiltį. Ir nežinau, ar tai sistemos ar sablono klaida.

 WORDPRESS TVS sistema - Meniu

Ilgai aiškinausi, kaip sukurti meniu tokį, kad būtų ir submeniu punktai. Instaliavau dtabs įskiepį (plugin). Pasirodo, pirmiausia reikia susitvarkyti kategorijas taip, kaip nori, kad atrodytų meniu punktai ir papunkčiai, žiūrėti Šakos/Antanas. Meniu tada atrodys taip:

Šakos

  • Antanas
    • Aleksandras
    • Teofilė

Įskiepyje (plugin) dtabs nurodoma tik Šakos, visą kitą duoda sutvarkytos kategorijos, kaip matėsi paveikslėlyje. Aišku, įrašus (post) reikia prisikirti prie tų kategorijų, kitaip meniu nieko nerodys.
Meniu geriausia daryti vėliau, kai jau visi įrašai padaryti. Tada netrukdo vėliausiai padarytieji.

2010-05-13 Dirbau, dirbau, kažką padariau ir numečiau. Šiandien, praėjus porai metų, nebesurandu galų. Nerandu, kaip redaguoti mano padarytą meniu. Skaitau, kad buvo instaliuotas dtab įskiepis, nerandu jo, kaip redaguoti jį. Instaliavau iš naujo, vistiek nerandu.

WORDPRESS TVS sistema - slaptažodžio atgavimas

Yra keli būdai. Pamečiau administratoriaus slaptažodį, arba kažką sugadinau - registravau vartotoją ir sistemai paklausus kažko, kas matyt surišta su administratoriumi, leidau jai tai padaryti.
Pasinaudojau tuo kuris aprašytas per phpMyadmin. Pavyko puikiai.

WORDPRESS TVS sistema - Nesimato (paslėptas) kairysis meniu administraciniame valdymo pulte (hired left side bar of dash board)

 

2010-07-18 Sukūriau svetainę 2008 m. ir užmečiau. Po dviejų metų priėjau, žiūriu, kad nieko negaliu koreguoti, nes nematau kairiojo pagrindinio meniu administraciniame valdymo pulte. Pradėjau ieškoti atsakymo forumuose. Pasiūlė "try resettings your plugins". Ir iš tikrųjų, suradau, kurie įskiepiai trukdė: Genko ir Lighter meniu. Juos išinstaliavus, žiūriu, kad mano tabsmeniu (dtab) nebedirba. Jį aktyvavus, susidarkė rodymas. nesupratai, kaip pataisyti, pradėjau ieškoti kitų meniu: "AllWebMenus WordPress Menu Plugin" nedirbo, kažkodėl nesiinstaliavo pilnai ir nesupratau, kame reikalas. Pabandžiau pratęsti wordpress natūralų meniu meniu, bet jis manęs neklausė pridedant submeniu. Sugrįžau vėl prie dtabs ir pagaliau pažymėjus"Automatic CSS generation", viskas susitvarkė ir atsistojo į vietas. Išvada: užsimiršta viskas, jei ilgai nedirbi. Taip man buvo ir su Drupal.

Kaip atnaujinti Wordpress autorinių teisių datą

Po Naujų metų visada atnaujinu. Retai dirbant, užsimiršta, kaip buvo padaryta. Pasirodo, tai footer.php failas, iš pradžių jo neradau, bet radau administraciniame valdyme: Edit Themes, - atsidaro css failas, bet dešiname šone yra footer.php, kurį galima atsidaryti ir pataisyti.

Šį failą galima susirasti ir per FTP prie temos failų.

  • Peržiūros: 262

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas