Sukurti tinklapiai

Kategorija: Tinklapiai
Atnaujinta: 2016 Lapkritis 25, Penktadienis 10:26
Peržiūros: 2473

 

Pirmieji tinklapiai - žiūrėti slaidus

Apie svetaines, kurios pavaizduotos animacijoje:

 Daugiau apie sukurtas svetaines

bituke

   1998 m. pavasarį gimė mano

pirmoji svetainė slapyvardžiu "bituke"  Pirmoji svetainė tebėra, ji iškelta iš geocities, nes  nuo 2009 m. jie užsidarė nemokamoms buveinėms. Su pirmąja svetaine tiek daug išgyventa ir pastangų įdėta, kad jos net nesinori dabar nei liesti, nei taisyti, gal tik reiktų pataisyti nebeveikiančias nuorodas, - bet vis tai atidedu, kada bus laiko.


zodynaiŠalia pirmosios pradėjau kurti dar vieną svetainę - žodynus. Tada sužinojau, kad yra WYSIWYG redaktoriai [What You See Is What You Get (angl. tai ką matote atitinka tai, ką gausite)], pirmasis iš jų išbandytas Front page nustebino, kad taip lengvai galima dirbti. Antrąją svetainę irgi pradėjau geocities.com serveryje, vėliau perėjau į fortunecity.com, kur ilgainiaui pradėjo erzinti vis įkyriau brukamos  reklamos.


Mano primityvius žodynus surado vienas bulgaras, turintis savo serverį. Matyt jam tada labai reikėjo lietuvių kalbos, nes iš karto man pasiūlė vietą perkelti žodynams, o vėliau suteikė vietos ir kitoms svetainėms. Šie keturi primityvūs žodynai (Lietuvių-anglų, Anglų-lietuvių, Lietuvių-vokiečių, Vokiečių-lietuvių, bei trijų kalbų teminiai dialogai) veikė daug metų. Kai jie buvo padaryti, nieko geresnio internete ir nebuvo. Dabar serverio jis nebelaiko, žodynai perkelti pas mane.

     Vėliau su vienu pažįstamu vokiečiu programuotoju sudarėme nedidelį

Lietuvių-vokiečių kalbų žodyną su paieška, veikiančią per java skriptus.

trecioji

    Buvo ir trečia asmeninė svetainė, bet serverio šeimininkams ją uždarius nebeatgaminau.
 

ketvirta Ketvirtąją svetainę" Audronės straipsniai

    " kūriau iš savo parašytų įvairių straipsnių laikraščiuose, žurnaluose sodininkystės-daržininkystės temomis ir šiek tiek kitomis temomis - rankdarbių,  psichologinėmis, interneto...

Dar buvau naujokė, nes, kaip ir visiems pradedantiesiems,  labai rūpėjo parodyti vis kitokius puslapių fonus. Na, kaip gi darysi visos svetainės puslapius vienos spalvos, vieno piešinio... norėjosi juos marginti  pagal temą, pagal daržovę, bent pagal skyrių. Ši svetainė irgi keliavo per kelis serverius.

Paskui jų buvo visokių daug, skirtų savo grafikos darbams ir kitiems. Viena iš pirmųjų svetainių, skirtų ne sau, buvo svetainė Lietuvos bajorų karališkajai sąjungai, kadangi ir pati esu organizacijos narė. Pradėjau nuo geocities.com, po to pradėjom šiek tiek mokėti už talpinimą, svetainė pabuvojo tinklapis.lt, serveriai.lt ir ilgesniam laikui apsigyveno avita.lt. Sukurta atskira svetainė LBKS Vilniaus kraštui.
2007 m. pirmą kartą savarankiškai perdariau HTML svetainę į turinio valdymo (Joomla TVS). Prieš tai mokiausi ir dviese su daugiau patyrusiu žmogumi programavome Joomlos TVS reklamosklase.lt. Nuo to laiko perėjau iš HTML svetainių į Turinio valdymo svetaines su php programavimo kalba. Tam naudojau ir kitas sistemas. Susipažinau su php fusion padarydama pirmąją svetainę naujai sukurtai Genealogų draugijai, vėliau persiorganizavusiai į LGHD,  perdariau į Joomla TVS, sukurtas forumas ir integruotas į svetainę. Greta su ta pačia sistema sukurtas buvo LGHD Virtualus archyvas.

Besidomėdama genealogija ir išsinagrinėjusi savąją, pasidariau Vambutų giminės genealogijos svetainę. Pradinė buvo padaryta HTML kalba, todėl vėliau išbandžiau dar dvi TVS sistemas Wordpress ir E-107, padarydama svetainės kopijas šiose sistemose.

Genealogine tema sukurta svetainė Sigitos Gasparavičienės firmai "Archeonas".

Kadangi pati esu tautodailininkė, sukūriau svetainę Lietuvos tautodailės sąjungai, vėliau perėmė kiti, dabar administruoju mano sukurtą svetainę LTS Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrijai. Pirmoji svetainė buvo HTML kalba, 2007 m. perdariau į TVS (Joomla TVS).

Kitos svetainės:

amrePrivatūs Anre svečių namai (Joomla TVS), - šeimininkas nuomoja du butus senamiestyje svečiams,
20014 m. atsisakė svetainės.

 

 

Slidžių nuoma, žiemos sporto inventoriaus nuoma, pardavimas, supirkimas, keitimas (Joomla TVS)

alzheimeris  Lietuvos Alzheimerio ligos asociacija (HTML) ir forumas, 2014 m. atsisakė svetainės.

 

gevaFilmavimo ir montavimo paslaugos (Joomla TVS ir HTML), svetainė rekosntruojama

Ausma Self Learning Center (HTML), centrui priklauso trys svetainės

     • AFFPG1 (Ausma First Flash Project Group 1) - mokytis Flash pradedantiesiems, baigė 20,  nebaigė 15 (neiškentė iki galo, 24 savaičių kursas);
     • AFFPG2 (Ausma First Flash Project Group 2) - mokytis Flash pažengusiems, baigė 3, dar mokosi 3;
     • CSS1 (Ausma_CSS1 Classes - SELF LEARNING  GROUP), baigė 12 studentų.

Ausma Self Learning Center (Moodle TVS) - naudojama paduodant pamokas iš HTML svetainės, speciali sistema studentų mokymui, kurioje pateikiamos pamokos, vertinami studentai, diskutuojama forume ir daug visokių kitų galimybių.

Asmeninės svetainės:

Audronės darbai (HTML)- Svetainėpradėta Lietuvos stojimo į Europos sąjungą išvakarėse, 2004-04-30, - tai buvo netikėta serverio administratoriaus dovana svetainės talpinimui.

     • Flash pamokos - pradedantiesiems ir pažengusiems, iš viso parašytos 33 pamokos (prisijungimas tik nariams)
     • Tautodailininkės tapytojos Elenos Andrulienės Jasėnienės "Mano pasaulis" (Drupal TVS), šiuo metu tvarkoma. Pirmoji svetainė buvo suprogramuota HTML, 2010 m. perdaryta į Drupal TVS;
     • Apie mus ir apie juos (ocPortal TVS) - naujausia svetainė, prie kurios dar dirbama, dedami įvairūs straipsniai - mokausi visai kitokios sistemos, kurioje integruota viskas: galerija, forumas ir daug kitų dalykų.

virtualusAudronės virtualus pasaulis (Joomla TVS), svetainė apie darbus ir patyrimus bei problemas dirbant su TVS

     • Audrone's Flash Intermediate homework, nors kuriant AFFPG2 padaryti visų užduočių pavyzdžiai, čia įdėti mano padaryti namų darbai iki 13 pamokos
     • PSP pamokos - parašyta 11 pamokų anglų kalba
     • Bandymai su Adobe Photoshop CS3 - mokinuosi - įvairūs bandymai
    • Čia galima priskirti ir genealoginę svetainę "Vambutų giminės genealogija" (HTML) ir jos kopijas
     • 1 (Wordpress),
     • 2 (E-107)

     Grafikos darbams sukurta labai daug svetainių, visos jos nemokamuose serveriuose, kurias dabar per reklamas kartais ir atidaryti nemalonu. Keletą darbų galerijų galima pamatyti mano pirmojoje asmeninėje svetainėje.

ir daugelis kitų...

2015 m. atnaujinta www.archeonas.lt, www.vilniaustautodaile.lt, vilnius.lbks.lt audrone.serveriai.lt ir sukurta nauja www.dautarai.lt