By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Apie mane

Išaugau iš to amžiaus, kad pasakočiau apie save. Tiesiog parodysiu savo darbus. O jų internete susikaupė nemažai.

Atidariau šią naują sistemą, ne dėl to, kad labai norėjau perdaryti savo senąją HTML svetainę Audronės darbai į TVS. Išėjo nauja Joomlos versija 1,6 ir pažadėjau Stasiui padėti vertimuose, kaip padėjau J 1,5. Reikėjo matyti, ką verčiu, todėl ir sugalvojau čia ją įdiegti ir tuo pačiu perdaryti svetainę. Šiandien (2023 m.) atnaujinu Jommla 3.10 į 4.30.

Šiandien jau 2023 -tieji ir joomla - 4.30. Trečioji versija nuo rugpjūčio mėnesio bus nebe palaikoma. Todėl tinklapį teko perdarinėti. Tik šiandien internete jau beveik nieko nėra nemokamo. Šabloną (jei neperki) reikia iš griaučių prisitaikyti pačiai.

O bendrai - kuriu svetaines, pritaikau joms savo grafiką, todėl, padedant Paint Shop Pro programai, paišau ne teptuku, bet pelyte. Studijavau PSP nuo 2000 m. Bandau ir kitas Adobe bei Corel programas. Dalyvavau keliose interneto grafikos grupėse, įkvėpimui pagavus, kartais rašydavau pamokas, Flashui arba PSP.

Apie mane

  • Peržiūros: 273

Mano internetiniai universitetai

Kažkur apie 1995 metus pirmą kartą paliečiau kompiuterio klaviatūros klavišus. Tada jie pypsėjo... Dirbau Paminklų restauravimo projektavimo institute ir mes sudarinėjome architektūrinių paminklų duomenų bazę. Paskui atsirado personaliniai kompiuteriai, bet dirbome dar su MS-DOS operacine sistema, atsirado Windows, - spalvota, gražu, taip įdomu... Iš pradžių buvo darbovietėje tik viena klasė su tokiais kompiuteriais pas informatikus, - bėgdavau kasdieną nors po truputį kažko išmokti. Vėliau darbovietėje skyrė vieną kompiuterį keturiems žmonėms, paskui jau dviems... tokia buvo pradžia...

1996 m. mano kompiuteryje įvedė internetą, - išėjau į nepažįstamą virtualų pasaulį. Pažinau el.paštą, pradėjau susirašinėti su amerikiečiais, nes jie dažniausiai ir būdavo pasiekiami saityne. Susiradau įvairių anglų, vokiečių kalbos kursų, pradėjau tobulinti kalbas. Rūpėjo ir internetinės svetainės, - kaip gi mano nauja virtuali pažįstama Kathleen, vyresnė už mane, gyvenanti Šiaurės Karolinoje, susikūrusi svetainę... Internetinių draugų patariama užsiregistravau sau pirmąją svetainę geocities.com. Jie buvo populiarūs, labai ilgai leido nemokamai, ten ir pirmasis File manager'is, su kuriuo pradėjau mokytis HTML programavimo.

Pirmasis mano žinių šaltinis buvo HTML Goodies. Jie turėjo visokių pamokų, pradėjau skaitinėti, mokytis ir bandyti, rašydavau kodus geocities File manager'yje ir tik tada apvertus žiūrėdau, kas išeina. 1998 m. pavasarį gimė mano pirmoji svetainė slapyvardžiu "Bituke", - taip ir likau ilgai visur Bituke (vėliau ir facebook'e), tik visuose pasirinkau kitą pravardę ir ją naudoju iki šiol.  Su pirmąja svetaine tiek daug išgyventa ir daug išmokta.

Apie mane

  • Peržiūros: 311

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas