• Mūsų eglutė

  • Žydi obelis

  • Italija, Činkva Terra

  • Saulėlydis Ligurijos pakrantėje

  • Nesvyžiaus pilis

  • Pelargonijos kieme

  • Mūsų persikai 2013 m.

Copyright 2021 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2020 m.

Kelionė į Naisius, Pakruojo dvarą

2015 m. gegužės 16 d. aplankėme mažąją Lietuvos kultūros sostinę Naisius: Baltų dievų muziejų, Alkos kalną ir kasamą baltų areną, matėme žemaitukus žirgyne. Viskas taip, kaip filme Naisių vasara: ir Gedimino parduotuvė, ir kavinė bei klebonija...

Naisiai, Pakruojo dvaras

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but images/nais_pakr is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Pakruojo dvaras rekonstruotas. Gidai aprengti dvariškių rūbais vedžiojo po rūmus, dvaro teritoriją ir perdavinėjo mus vieni kitiems. Vieni vedė į Bausmių rūsį, kiti į žirgyną, treti pas Žaldoką, kuris vaišino alumi bei pas parfumerį. Po pietų traktieriuje keliavome Rozalimo keliu.

Artisteer ir Themler

Naujiena ! Themler atsirado.

Buvo programėlė kurti šablonus Artisteer. Ne kažin ką ji ten galėjo. Sukūrė Themler, su kuria galima kurti šablonus tiesiog serveryje pagal pasirinktą TVS.

Yra visas sąrašas užduodamų klausimų ( Artisteer & Themler - Everything You Wished For) bei pamokos. Dar neišbandžiau...

Vėl Valdovų rūmuose

376-sis operos gimtadienis Lietuvoje.

Valdovų rūmuose pilnai užbaigta didžioji renesansinė salė - graži ir labai ilga. Buvome joje pernai per Valstybės dieną. Ir vėl sėdėjome pačiame gale - nieko nesimatė. Ne koncertams tokia salė, gal dideliai puotai. Koncertavo Senosios muzikos ansamblis ARCADIA CONSORT.

Renginys vis dar nemokamas, net gražiai išleistos ir turtingos programėlės buvo padalintos visiems. Jose ne tik programa, bet pristatytas ansamblis, jo kūrybinė komanda bei atlikėjai, apie ansamblį. Knygutės pabaigoje - dainuojami tekstai. Gavome ir renginių Paveikslų galerijoje programą (rugsėjo 13 - spalio 28. d.

Vasaros festivalis piano.lt

2013-08-09 Festivalio atidarymo koncertas. Koncertui, kuri vyko  Vilniaus paveikslų galerijos kieme, netrukdė orai: buvo šilta ir nelijo, o kiemas pilnas pilnutėlis klausytojų. Grojo Liepojos simfoninis gintarinio garso orkestras. Populiarias operų arijas atliko Laura Zigmantaitė, Rafailas Karpis, Raimundas Juzuitis.

Valstybės diena 2011

2011-07-06 Vilniuje jau trečia diena Sereikiškių parke vyksta Tarptautinis folkloro festivalis BALTICA, kuriame kartu su Lietuvos folklorinės muzikos kolektyvais dalyvavo svečiai iš Meksikos, Rusijos, Slovenijos, Italijos, Latvijos, Tanzanijos, Estijos.

Kristupo vasaros festivalio 2011 koncertai

Valdovų rūmai vis kviečia į nemokamus renginius. Prasidėjo Kristupo vasaros festivalis 2011. Buvome Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos koncerte. Grojo Vilniaus m. savivaldybės Šv. kristoforo kamerinis orkestras. Koncertui pasibaigus liko 5 minutės iki 9 val, todėl D. Katkus paprašė visų palaukti ir visiems pagal jau įsigaliojusią tradiciją sugiedoti Lietuvos himną.

Naudingos nuorodos tinklapių kūrėjams

Patikrinti, ar puslapis neužkrėstas online įrankiais:

Kenkėjiško kodo tikrinimas:

Savarankiškai pašalinti virusus

Patikrinti, kas pasikeitė (praneša el.paštu) rankiniu būdu, kad tikrintų automatiškai, reikia pirkti

 


free counters
Free counters
f t g m