Copyright 2023 - Visos teisės saugomos © Audronės darbai, 2004 - 2023

Pagalba

Kartais reikalinga pagalba

Kartais reikia profesionalų pagalbos, nors aš per savo 20 metų veiklos niekada nesinaudojau. Išspręsdavau reikalus per forumus.

Yra tokia, kur galima prašytis. Aišku mokama. Jei kartais prireiktų man ar kam nors, įdėsiu nuorodas:

viewtopic.php?f=714&t=946026
or
https://fix.mysites.guru/
or
viewforum.php?f=177

Ir dar https://community.joomla.org/service-providers-directory/
1/3 darbo pats darai, už 2/3 sumoki.

Kaip atstatyti svetainę, jei ji nulaužta:

  • https://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=714&t=757645 (mandville)
  • https://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=714&t=757645 (webdongle)

Vektoriniai

Vektorinių objektų perkėlimas į Corel'į

 

Turiu keletą rėmelių padarytu su Illustrator programa. Noriu nukopijuoti ir įstatyti į Corel'į. Neišeina, nes gaunasi pikselinis paveikslas.

Bandau ir eksportuoti, ir importuoti. Importuojant corel'is suka suka ratelį ir nieko nepajėgia, kol turiu uždaryti programą: nei .eps. nei. ai. formatu.

Žiūriu yra .pdf. Ir pavyko - vektorinis. Nukopijavau iš Adobe akrobato ir įstačiau į corel'į. Reiks bandyti taip visada prieš tai pasigaminus .pdf.

Filmų montavimas

Mokausi montuoti filmus

2015-11-15 Vakar įrašiau savo 26 sumontuotą filmą apie Madridą. Buvo bėdų prieš tai. Vėl Encore nenorėjo įrašinėti ir ne disko, o net DVD image .iso plėtiniu. metė klaidas:

Ir ką tik nedariau. Ieškojau atsakymo forume. Pasirodo, projekte prieš pirmąjį kadrą reikia įdėti tuščią title lentelę. Ji juodu fonu ir filmui pradedant nekenkia, nes yra efektas, kad filmas užsidegtų ne iš karto. Porą žingsnių ir viskas gerai. Iš pradžių padariusi pabandžiau sukoduoti tik mažą gabalėlį filmo ir iš karto pamačiau, kad klaidų nebemeta.

Kokia priežastis ir forume nežinojo. Klaidą metė nuo pirmo žingsnio 00:00:00:00 ir kai pastūmiau tą vietą, kažkaip "susitvarkė"

2014-12-16 Jau sumontavau 22 filmus.

Prasidėjo problemos su Encore programa vėl. Vieną kartą, kai dariau meniu, filmai tikrai buvo probleminiai, sukurti prieš 20 metų, kažkieno suskaitmeninti nemokšiškai ir t.t.

Bet vakar bandžiau įrašyti į diską meniu su normaliais filmais, ir Encore vėl išmetė klaidą:

Ką daryti, kodėl klaida filme, kai viskas eina normaliai?

Išmokau įrašyti vaizdinį .iso failą. o tada iš jo su Nero programa pasirenkant ne image, o diską.

2013-01-07   Šeštas  - šeimyninė kelionė į Kernavę, septintas - "Švenčionys, Cirkliškis ir Liubavo dvaras", aštuntas  - "Radvilų keliais 2012". Devintasis mano sumontuotas filmas - "Žymiausios Luaros pilys, aplankant Normandijos ir Bretanės pakrantę".

Pirmąjį - "Kelionė po vienuolynus", antrą - "Vytauto paminklo atidarymas Raižiuose", trečią "Taujėnai, Siesikai" ir ketvirtą  "Choro Indraja koncertas" mokiausi su Pinacle Studio 14 programa.

Filmą "Kelionė į Toskaną" pradėjau mokytis su Adobe Premiere. Iš pradžių niekaip nenorėjo man Premiere dirbti - rodė paveikslus pikseliais, kvadratukais. Kaip visada tokiais atvejais pasitelkiau forumą. Pasirodo, mano video korta įmontuota 2005 m. ir jos tvarkyklė taip pat tokio pat senumo. Pavyko atnaujinti tvarkyklę iki 2009 m. Premiere pradėjo rodyti normaliai.

Sumontavus reikėjo sukoduoti su Adobe Encoder, o tada DVD meniu sukūrimui turėjo man tarnauti Adobe Encore. Deja, jis man ilgai priešinosi.  Pakibdavo ant "Preparing transcodes settings" ir naujam projektui ir pasisekusiam vieną kartą sukurti.

Netekus kantrybės padarėme meniu su Sony DVD Creator, būtų gal ir nieko, bet jis perkodavo mano projektą pagal savo muzikos formatus. Vistiek bandžiau toliau Encore.  Ir vėl padėjo forumas.   Sužinojau, kad turiu prie Encore jungtis kaip administratorius. Ir ne paprastas administratorius, Windows turi dar paslėptą administratorių, kurį galima susikurti per Safe mode. Kol to nebuvau susikurus, Encore man pakibdavo dar atsidarant.

Prisijungus administratoriaus teisėmis, kelis kartus pavyko, ir net įkėliau du filmus, bet visą laiką programa man užlūždavo, arba visai neatsidarydavo.  Pradėjau ieškoti visų Encore bėdų, kol radau, kad reiktų atnaujinti. Ir iš tikrųjų, atnaujinus 4,0 versiją į 4,01 pagaliau aš atidariau savo sukurtą projektą ir net padariau meniu. Be to radau labai geras pamokas, ir aiškias ir didelio formato vaizdo įrašus:  Peržiūrėjau dvi pamokas - tikrai geros.

Yra tokia bitrate paskaičiavimo lentelė filmų kodavimui


free counters
Free counters
f t g m