By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Filmų montavimas

Mokausi

2023-05-03 Sumontuota jau mano iš viso 44 filmai, kurie įrašyti 14-je DVD diskų. Filmuoti jie mano vyro paprasta butine kamera, todėl kokybė negali būti gera, bet sau pasižiūrėti ir prisiminti, kur keliavome žiemą, gana malonu.. Internete dedu tik sutrumpintus klipus. Keliaujame dabar mažiau, tai gal nebebus daugiau ką montuoti:

Šiek tiek iš patirčių:

2015-11-15 Vakar įrašiau savo 26 sumontuotą filmą apie Madridą. Buvo bėdų prieš tai. Vėl Encore nenorėjo įrašinėti ir ne disko, o net DVD image .iso plėtiniu. metė klaidas:

Ir ką tik nedariau. Ieškojau atsakymo forume. Pasirodo, projekte prieš pirmąjį kadrą reikia įdėti tuščią title lentelę. Ji juodu fonu ir filmui pradedant nekenkia, nes yra efektas, kad filmas užsidegtų ne iš karto. Porą žingsnių ir viskas gerai. Iš pradžių padariusi pabandžiau sukoduoti tik mažą gabalėlį filmo ir iš karto pamačiau, kad klaidų nebemeta.

  • Peržiūros: 281

Pakopiniai stiliai

   Pakopinių stilių grupė Ausma CSS1 buvo įkurta 2006 m. kovo 22 d. Spalio 25 d. pradėjo mokytis antra grupė iš 12 studentų. Mokslas buvo organizuotas parenkant pamokas internete. Kiekvienai savaitei buvo parinktos temos, atitinkamos pamokos iš įvairių svetainių, užduodami namų darbai. Studentas turėdavo perskaityti užduotą medžiagą, padaryti pratimus ir parodyti juos savo svetainėje. Visos pamokos ir bendravimas vyko anglų kalba. Studijų pabaigoje - testas ir kūrybinis darbas. Išduodavome baigimo pažymėjimus.

   Nors buvo vadovaujamasi vienu pagrindiniu autoriumi, dėmesį galbūt blaškydavo vaikščiojimas po svetaines ir pamokų įvairovė. Mažai galima buvo rasti pratimų. Todėl antroji grupė, baigusi kursus, nusprendė, kad aš turiu parašyti savo pamokas.

  • Peržiūros: 236

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas