By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Kūryba

Darbeliai atlikti Corel PaintShop Pro programa

Apie mane

  • Peržiūros: 1102

Grafiniai darbai ir diplomai

Internetinė grafika

Kai tik susipažinau su internetu ir sukūriau savo pirmąją svetainę, pajutau, kad man labai reikia išmokti internetinės grafikos. Turėjau programą PSP 5 (Jasc Software produktas).

1998 m. pabaigoje susiradau PSPUG grupę, įsirašiau ir pradėjau mokytis. Iš pradžių buvo gana sunku, nes nebuvo jokių lygių. Ką užduodavo, tą turėdavome padaryti ir parodyti savo svetainėse.

širdis    kiaušinis

Vėliau susiradau WebTechu universitetą, o ten buvo grupė mokytis PSP 5, baigiau ją. Palaipsniui darėsi vis lengviau ir lengviau, kol pradėjau rašyti pati pamokas. Dvi pamokas parašiau PSPUG grupei jų užsakymu: Chocolate Bar in Paper ir antrą dalį Chocolate Paper, jos naudojamos iki šiol. Programos keitėsi ir tobulėjo - 6, 7, 8, 9, 10 (jau Corel'inė), o dabar jau ir 23-ia yra (2023-05-29) Tame tarpe dalyvavau ir kitose PSP grupėse, jos buvo labai populiarios internete: daug metų WWB PSP, Artistry in PSP ir net vokiškoje Tutaholic, Į vokišką grupę įsirašiau tada, kai jau viską mokėjau. Nors jie pradėjo nuo ABC, buvo vis tiek įdomu.

  • Peržiūros: 303

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas