By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

Mūsų gėlės

  • Peržiūros: 267

Sode 2022 m.

Vis daugiau ir daugiau pereiname į facebook'ą. Aš taip pat jau mažai čia berašau. Kągi, išeisiu Anapilin, mano profilis FB liks, o tinklapio nebeliks, nes kas gi už jį mokės?

2022-11-23. Sezonas jau baigėsi. Daržas sukastas, medžiai, dėka sūnaus organizuotos gražios talkos, nugenėti, o nereikalingi nupjauti. Liko didelė krūva deginimui, kas sudaro rūpestėlį, nes valdininkai uždraudė soduose deginti laužus...

Vasara - sodininkystės sezonas buvo keistas: ilgas ir šaltas pavasaris, paskui didelė kaitra, o rudenį, kai tikėjomės atgaivos ir ilgo pratęsto rudens, šalnos nugąsdino jau rugsėjo pradžioje. Vėliau buvo šiltas lapkritis, o kas tada begali augti?

  • Peržiūros: 279

Sode 2018 m.

p>2018-08-19

 

Nepastebėjome, kaip prasidėjo ir jau baigiasi vasara. Vasara tikrai graži, prasidėjo anksti, buvo sausra iš pradžių, paskui lyjo ir karšta, šilta ir dabar... Nors sausra kai kam pakenkė, bet derliai dideli ir ansktyvi. Obuolių nėra kur dėti, kaip ir 2016 m. Mūsų kriaušė vargšelė, - vos beišlaiko derlių. Buvo labai daug vyšnių ir šilauogių.

  • Peržiūros: 254

Sode 2017

2017-08-24  Ech ta vasara, ir buvo, ir nebuvo. Labai lietinga, tik rugpjūtį buvo pora karštų dienų. Daržų laistyti beveik nereikėjo. Rudenėja ir štai pirmi voratinkliai ant mano sodo vartų žiūrint į kaimynų sodą.

1315

2017-06-30 Pagaliau prinoko mano mylimiausia uoga - braškė. Pora dienų buvo siaubingos liūtys, tai kai kurios uogos net į žemę tiesiog įstumtos... Sode plaunu ir džiovinu. O viena braškė užaugo ypatinga...

2017-06-20 Apsigyveno varnėnai, augina šeimą, nors man rodos, viskas šiemet pavėluotai. Čirškia inkile, tėvai maitina, o vaikai išlindę iš inkilo išsižioję laukia, kol jiems įdės į burną. Ar nebūdavo tokiu laiku jau išskridę?

Šaltas vėlyvas pavasaris. Gegužės vidury šalnos (-8, -9 laipsniai naktimis) . Viskas vėluoja

2017-05-14 Varnėnai šiemet neapsigyveno. Pražydo tulpės

1 2
  • Peržiūros: 225

Sode 2016 m.

Gruodžio 19 d. Vargšai obuoliai. Tupi sode po vatinėmis antklodėmis, uždangstyti, apkamšyti dėžėse namuke. Antklodės net suledijusios. Dalį nukėlėm į rūsį, bet ten greitai genda nuo drėgmės. Kambary laikosi gerai, bet bijome didelių šalčių. Šiek tiek šaltuko buvo, bet dar nepakenkė. Tempiam namo, valgom, bet jų tiek daug, kaip niekada nebuvo ir nebus. Kiek šiemet privirta, prikonservuota, prispausta, kiek išmesta ! Net komposto krūva su obuoliais buvo visai nuslinkusi rudenį. Įdomu, ką medžiai darys kitą rudenį? Tiesa, vieną nupjovėm, nes šakps rėmėsi į polietileninį šiltnamį.

Rugsėjo 21 d.

ne vakarasRudenėja. Rugsėjo pirmoji pusė buvo labai šilta, nuo vidurio atšalo.

Stengiamės užbaigti darbus. Bulvės nukastos, braškės pasodintos, šiandien nuroviau burokus. Kovojame su obuoliais. Jų šiemet kaip niekad daug. Šiandien tris maišiukus nuvežėme į sulčių spaudyklą. Nukratėme Telisarę, nes aš jos valgyti nemėgstu. Išvažiavome iš sodo prieš keturias. Išvažiuojant pavyko labai gražią nuotrauką padaryti. Gaila, nepasižūrėjau formato, - nemėgstu kvadratinio.

Ir tikrai, atrodo vakaras arba naktis. O gal saulės užtemimas? Tiesiog nuotrauka daryta tiesiai prieš saulę.

  • Peržiūros: 251

Daugiau straipsnių...…

Puslapis 1 iš 2

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas