By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

logo

2020 metai

Rugsėjo 13 d. Štai ir vasarėlė baigta. Buvo karšta, korona vėl atgyja. Užderėjo daug sodo gėrybių, žydėjo gėlės...

 

Gegužės 12 diena.

Žiemą nebuvo žiemos. Sniego nebuvo ir šalčio...

Pavasaris vis šaltas. Viskas susimaišė. Pavasarį pražydo chrizantema, o juk turi rudenį, bet rudenį ji buvo nukirpta ir štai peržiemojusi namie ant palangės, pražydo. Taigi, už lango šiandien žiema, ant palangės ruduo ir pavasaris (dėžutėje dygsta dumplainis).

 

  • Peržiūros: 277

2019 m.

Vasario mėnesio "Sumenėk" programa.

Sugalvojo Vilniaus savivaldybė, paleido autobusą, kuriuo visais vasario mėnesio penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais vilniečiai ir jų svečiai galėjo važiuoti tam tikru numatytu maršrutu ir nemokamai (išskyrus kelias) aplankyti daugybę šiuolaikinio meno galerijų.

Aplankėme jų nemažai: Nacionalinė dailės galeriją, VDA parodų salę "Titanikas", projektų erdvę "Editorial", Užupio meno inkubatorių, Jono Meko vizualiųjų menų centrą, Lietuvos meno pažinimo centrą "Tartle", Šiuolaikinio meno centrą, MO muziejų, galeriją "Meno niša", galeriją "Vartai", galeriją "(AV17) Gallery" - nenuvylė tos, kurios patamsintu šriftu...

  • Peržiūros: 247

2015 m.

2015-12-03 "Karpinių Kalėdos"

Buvome tarptautinėje karpinių parodoje "Karpinių Kalėdos", kuri vyko Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Ši tarptautinė paroda jau trečioji. Šilta nuo tos žmogiškos kruopščių rankų šilumos, šalta ir balta kaip sniegas, nes dauguma darbų iš balto popieriaus. Net eglė papuošta baltais karpiniais.

2015 m. rugsėjo 17-18 d. Dalyvavau Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos projekte „ŠEIMOS ISTORIJA – IŠSAUGOKIME ATEITĮ“.
Buvome pakviesti skaityti paskaitų tema "Genealogija - fiziniai ir interneto šaltiniai". Mano tema - " Genealoginių medžių, lentelių sudarymas ir braižymas".

  • Peržiūros: 287

2012 m.

2012 metų pabaiga. Ir vėl prabėgo metai... Mūsų "eglutė" šiemet kaip laivas.

eglutė

 

2012-12-28
Pianistas Mantautas Katinas, tenoras Arūnas Dingelis ir aktorius Andrius Boalobževskis dovanojo šventinį kocertą Šv. Jonų bažnyčioje

Dar ne pabaiga metų, tik vidurys. Vasara įpusėjo. Viena organizacija nupirko man už darbą skaitmeninį fotoaparatą, teisingiau - muilinę, bet kai nuotraukos tik internetui daugiausia, tai jos užteks. Norėjau geresnio, bet daugiau neskyrė.

Daug metų nefotografavau, nes tikrai buvo atsibodę. Tada net ryškinau pati, juodai baltos nuotraukos...
dabar daug keliaujame, keliones reikia aprašyti, nereiks prašyti nuotraukų. Šią vasarą fotografuoju daugiausia gėles sode. Mat kuriame filmą, tai jį papildysiu ir nuotraukomis - tai greičiau negu filmuoti.

  • Peržiūros: 295

2011 m.

Bituke

Ir vėl Bitukė. Internete aš Bitukė nuo 1998 m. pavasario, tada pradėjau kurti (mokytis) pirmąją savo svetainę, pavadindama ja bituke. Tai buvo geocities serveryje, vėliau perkėliau ją į brinkster.com, o kai geocities atsisakė laikyti mus nemokančius, webring.com pasisiūlė ir automatiškai perkėlė Bitukę ir kitas mano svetaines iš geocities pas save. Netikrinu jų ir nežiūriu, ten daug yra nebeveikančių nuorodų, ir dėl senumo ir dėl automatinio perkėlimo. Tai pirmoji svetainė, jaučiu jai nostalgiją, nes mokiausi ir kūriau su įkvėpimu ir dabar visai nenoriu jos liesti, norisi palikti tokią, kokia buvo sukurta. Gal vieną dieną reiks patvarkyti nebeveikiančias nuorodas.

straipsniaiIš jos gelmių (brinkster.com) išeidavo dar straipsniai, kuriuos karts nuo karto papildau naujais ir pakeičiu pirmą puslapį pagal metų laikus. Čia žieminis puslapis. Rengiausi tuos straipsnius perkelti čia, bet taip ir liko kažkur diskuose...

Nesirengiu čia aprašinėti visas savo sukurtas svetaines, apie tai užtenkamai aprašyta. Pasakoju tik, kaip gimė ši, ir vėl "Bitukė".

  • Peržiūros: 271

teises

kitas

ornamentas2

ornamentas